reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nerwowe karmienie

Dołączył(a)
1 Maj 2011
Postów
4
witam... pomozcie. co to moze byc ze moje 3 miesieczne dziecko od pewnego czasu, mniej wiecej 2 tyg zaczelo byc bardzo dziwne przy jedzeniu. i to kazdym. gdy widze ze jest glodny i chce mu podac butelke to gdy tylko poczuje smoczek od butelki i mleko to zaczyna wrzeszczec prezyc sie i strasznie plakac. gdy podam smoczka uspokaja sie.potem znowu daje jesc znaczy probuje i to samo. i dopiero po 15 minutach takiej zabawy na przemian zaczyna jesc spoojnie i miarowo wypija wszystko. zaznaczam ze probowalam juz przeczekiwac co daje jeszce dluzszy czas uspokajania, a wczesniejsze podanie mleka zanim pokae mi ze jest glodny daje takie same skutki. najpierw krzyki a dopiero potem spokojnejedzenie. czasem nie mam uz sily do tego karmienia
 
reklama
witam! u nas przez jakiś czas bylo podobnie i okazało się że synek miał kolki które własnie podczas jedzenia się "uwydatniały" bo wówczas brzuszek wariował i zaczynało się prężenie, płacz. No i póxniej trundo mu było podać cokolwiek w butelce bo miał chyba jakąś awersję do butelki mimo tego że był wtedy taki malutki. A z tego co wiem to może być też refluks ale o tym już powinnaś porozmawiać z pediatrą. A u nas problemy sie skończyły jak minęły kolki. Możesz też podawać espumisan i probiotyk np dicoflor 30, u nas pomagało.
 
u nas tak jest - szyms ma reflux ... niestety do kazdego pokarmu dodajemy gaviscon infant na lagodzenie zgazi i placz -przzyczyny prezenia sie podczas jedzenia. ale przy refluxie dziecko zwraca pokaarm po jedzeniu wiec jesli twoje tego nie robi to raczej nie jest to reflux..pozdrawiam
 
Trudno jest w takiej sytuacji coś poradzić oprócz cierpliwości, bo problem zapewne minie. Jeśli Panią sytuacja niepokoi radzę skonsultować się jednak z pediatrą. Zgadzam się z przedmówczynią dziecko na pewno nie cierp na refluks, ale kolka jest prawdopodobna.
 
Do góry