reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nerwowy niemowlak?

Dołączył(a)
6 Maj 2020
Postów
2
Witam serdecznie!
Pisze z prośbą o pomoc w zwiazku z zachowaniem mojej 2 miesięcznej dziewczynki, mianowicie, od jakiegoś nie pokoja mnie jej odruchy, które mam wrażenie świadczą o tym że jest nerwowa. Mogę sie mylić jako że jest to moje pierwsze dziecko nie bardzo wiem czy jest to normalne u dzieci w tym wieku czy jednak może coś być nie tak. Od jakiegoś czasu Olimpia zaczęła jedną rączka drapac sie po główce a drugą intensywnie wciskać do buzi, bardzo często kończy sie to płaczem, co wygląda mi na to że robi sobie krzywdę albo przez mocne drapniecie główki albo podniebienia. Zachowuje sie tak nawet po zjedzeniu więc wiem ze to nie powód głodu. Oprócz tego podczas jedzenia 'cmoka',kręci sie a i czasem zaczyna płakać. Próbowałam juz uzywac innych smoczkow i nic nie pomaga. Dodam jeszcze ze mleko odciagam ponieważ od urodzenia nie potrafila chwycic sutka. W domu jest spokojnie i bez nerwów, jest dzieckiem usmiechnietym i rozgadanym. Proszę o radę co mam zrobic bo serce sie ściska jak widze ją taka nerwową! Z góry bardzo dziekuje!
 
reklama
Rozwiązanie
Znalazłam sposób na swojego - daję mu ręcznik kuchenny do poszarpania - zero złosci i zaciekawienie, że jednaksię da. tylko trzeba pilnować, żeby nie wylądował w dziobie :D
Znalazłam sposób na swojego - daję mu ręcznik kuchenny do poszarpania - zero złosci i zaciekawienie, że jednaksię da. tylko trzeba pilnować, żeby nie wylądował w dziobie :D
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry