reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nerwy w ciazy.

Natalka92

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Listopad 2018
Postów
2 838
Witam,
Czy ktoras z Was pila melise w ciazy ? Mam okropne problemy z nerwami. Hormony daja mi ostro popalic. Nie poznaje siebie doslownie. Moglybyscie mi cos doradzic ?

Z gory dziekuje.
 
reklama
Rozwiązanie
Bo to wlasnie takie chwile pokazuja na kogo mozna liczyc. My za nami mamy juz sporo trudnych chwil i wiemy ze razem stawimy czola wszystkim przeciwnosciom. Musze znalezc metode... Jakies liczenie do 10 .. Cokolwiek aby nie byc tyranem we wlasnym domu w ktorym powinnismy miec spokoj.
Wlasnie u mnie jest to samo. Licze do 10 pilam melise od czasu do czasu ale nie chcialam za czesto bo sie balam. Wybucham i krzycze za pierdoly na moje dwuletnie coreczki albo na moje dwa rownie niesforne psy. A potem mam wyrzuty sumienia :( przytlacza mnie to.
Miałam to samo.
Któregoś dnia zrobiłam prawie 7 km spacerku, żeby ochłonac i przemyśleć swoje zachowanie i jakoś od tamtej pory się uspokoiłam.
Powiem Ci tak, musisz sobie pewne rzeczy poukładać w głowie.
Masz prawo być zdenerwowana, jesteś zmęczona swoim stanem zapewne to jest zrozumiałe, ale przypomnij sobie reakcje swoich dzieci, partnera, psiakow i pomyśl czy warto wybuchac.
Porozmawiaj na wizycie z lekarzem prowadzącym, może coś zaradzi.
 
reklama
Dzisiaj to zrozumialam. To nie ich wina ze ciaza jest ciezkim stanem pozatym zaszlam w ciaze nie z przypadku i sama w taki stan zdecydowalam sie "wprowadzic". Maz na szczescie rozumie ale glupio mi przed nim. Nie taka mnie zna i nie taka mnie wybral. Moze faktycznie lekarz przepisalby jakies ziola ktore nie zaszkodza dzidzi. Mam nadzieje ze juz niebawem ten stan mnie opusci. Dziekuje za rady i wysluchanie ;)
 
Dzisiaj to zrozumialam. To nie ich wina ze ciaza jest ciezkim stanem pozatym zaszlam w ciaze nie z przypadku i sama w taki stan zdecydowalam sie "wprowadzic". Maz na szczescie rozumie ale glupio mi przed nim. Nie taka mnie zna i nie taka mnie wybral. Moze faktycznie lekarz przepisalby jakies ziola ktore nie zaszkodza dzidzi. Mam nadzieje ze juz niebawem ten stan mnie opusci. Dziekuje za rady i wysluchanie ;)
Mi też było przed mężem głupio i wstyd, ale ten stan utwierdzil Nas w przekonaniu, że jesteśmy z sobą bez względu na wszystko powodzenia i wytrwałości
 
Bo to wlasnie takie chwile pokazuja na kogo mozna liczyc. My za nami mamy juz sporo trudnych chwil i wiemy ze razem stawimy czola wszystkim przeciwnosciom. Musze znalezc metode... Jakies liczenie do 10 .. Cokolwiek aby nie byc tyranem we wlasnym domu w ktorym powinnismy miec spokoj.
 
Rozwiązanie
Do góry