reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nestle Sinlac

Ja podawałam mojej Olce bardzo długo sinlac i to prawda - jest tuczący. U mnie jednak była trochę inna sprawa, bo Olcia była niepełnosprawna, nie ruszała się, więc nie miała jak spalać nadmiaru kalorii. Sinlac jest bardzo pożywny, więc u dzieci które nie jedzą nic innego może doprowadzić do nadwagi. Jednak jeśli dieta jest zbilansowana i dochodzą do niej warzywa i owoce, które regulują przemianę materii, to powinno być ok.
 
reklama
dziękuję irfinka za szybką odpowiedź, jeszcze dzisiaj spróbuje po raz pierwszy podac maluszkowi sinlac
mam jeszcze dwa pytania :)
odkąd podaje małemu nutramigen2 ma on problemy z kupka, ktora ma zielony kolor i gęsta konsystencje, czy to normalne? jak karmiłam piersią to kupka była raczej wodnista i żółta.
chce odstawić syna od piersi, lecz pozostaje problem mleka. jak mam pozbyć sie mleka? odciągać laktatorem? tylko to wystarczy?
pozdrawiam
 
Agabas po Nutramigenie sa takie kupki (przynajmniej u mojej corci). Jesli nie ma w nich sluzu lub krwi, to nie masz sie czym martwic:happy:.

Jesli chcesz skonczyc z karmieniem piersia, to musisz uwazac z odciaganiem pokarmu laktatorem- nie odciagaj na raz za duzo, bo wciaz bedzie sie produkowal:baffled:
Najlepiej przez kilka, kilkanascie dni stopniowo odstawiac, np. kazdego dnia jedno karmienie piersia zamieniac na butelke. Na koniec zostaw sobie wieczorne karmienie:tak:.
A co do Sinlac, to wprowadzaj go ostroznie, bo tez moze uczulic:baffled: Jak juz odstawisz dziecko na dobre, wtedy przez tydzien dawaj sam Nutramigen. Jesli nie bedzie sie dzialo nic niepokojacego, wprowadz Sinlac:tak: A moze zamiast niego lepiej zaczac od kaszki ryzowej?
 
Do góry