reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Neurolog

Aga1983

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Maj 2007
Postów
338
Dziewczyny znacie jakiegoś dobrego neurologa dziecięcego w Krakowie? Bo dostaliśmy termin dopiero na listopad. Więc musimy iść prywatnie
 
reklama
cześć w Krakowie nie znam ale w Tarnowie jest wspaniała Pani Doktor Grażyna Kubarek neurolog dzieć . z-ca ordynatora oddz.obs-zakażnego dzieci.przyjmuje prywatnie i w przychodni. jeśli to pilna sprawo to i w przychodni wyznaczy szybki termin . jest wspaniałym lekarzem leczy moje dzieciaczki.polecam.
 
Wiem, że na Strzeleckiej jest bardzo dobra pani neurolog, nie pamiętam jak się nazywa i nie wiem czy przyjmuje prywatnie, zadzwoń i dopytaj, chyba Teresa...:-)
 
Do góry