reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

neurolog

MagdaMamaKubusia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Maj 2009
Postów
33
dziewczyny:zawstydzona/y:moja połozna skierowala mnie do neurologa, bo maly urodził sie przez cesarskie ciecie. Dostał 10 pkt.ale ta mówi ze do mojej spokojnosci mam jechac.Wiec dzisiaj bylam, neurolog oznajmil ze jest wszystko ok, dał mi skierowanie na usg główki i dna oka...dziewczyny martwie sie czy to cos zlego sie dzieje ze mi kazala zrobic te badania???????powiedziala ze jestr zdrowy ,to po co te badania. załuje ze jechalam, teraz sie dopiero martwie:-(
 
reklama
Spokojnie Neurolog przeważnie daje skierowanie na te prześwietlenia tak rutynowo W końcu człowiek i nie ma aparatu w oczach Jeżeli odruchy są dobre to nie ma się co martwić a badanie warto zrobić dla spokoju własnego One nic dzidzię ne bolą nawet bardzo nie zauważy Mój się śmiał jak doktor mu robiła USG główki:tak:
 
tez byłam na rutynowych badaniach u neurologa bo małej główka się płaska robiła z jednej strony mimo zmieniania pozycji spania. Nie martw sie, a nawet co to lepiej robić takie badania bo gdyby było coś nie tak ( wypluć) w wczesnym stadium jest więcej szans przy każdej chorobie. Dlatego mnie pediatra wysłał na te badania po co czekać. Ważne że Mały zdrowy
 
my też byliśmy u neurologa i dostaliśmy skierowanie na usg główki, nawet wyszło że ma nierówne półkule ale lekarz kazał się niczym nie martwić i powiedział że wszystko jest w porządku.
ja tam wolę zrobić badania niż się zastanawiać czy wszystko jest ok.
 
My również byliśmy na wizycie u neurologa ponieważ nasz syn urodził się z 6 punktami. Neurolog stwierdził że maluszek ma słabe napięcie w górnej partii ciała i ma za dużą główkę w stosunku do klatki piersiowe. Na Usg wszystko wyszło oki teraz musimy chodzić tylko na rehabilitacje. My mamy zawsze się będziemy martwić o nasze kruszynki lekarze są już do tego przyzwyczajeni, ale mimo tego każą robić szereg badań by się upewnić że jest wszystko oki.Trzeba się do tego przyzwyczaić:-)
 
Do góry