reklama

Niania na wakacje - proszę o pomoc:)

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez viki888, 22 Lipiec 2010.

 1. viki888

  viki888 Początkująca w BB

  Witam wszystkie mamy,
  jestem w trakcie planowania wakacji z 3 i 5 latkami... szukam dobrego miejsca nad morzem i przede wszystkim nani na wakacje. Nasza niania niedawno od nas odeszła, zazwyczaj to ona jeździła z nami również na wakacje. Może macie kogoś godnego polecania, studentka, która wybrała by się z nami na wakacje a i przy okazji zarobiła:)
   
 2. Mary:)

  Mary:) Początkująca w BB

  Witam! :)
  Jestem młodą, bo dopiero 17-letnią kobietką, co często bywa problemem. Mam jednak nadzieję, że w tym wypadku tak nie będzie, gdyż szuka Pani studentki, a to nieduża różnica wieku :)
  Jestem osobą dyspozycyjną i bardzo chętnie zajmę się Pani Dziećmi podczas wakacji:D Jeżeli chodzi o dalszą pracę, to mogę podjąć się jej w pełnym wymiarze godzin jedynie do września, gdyż później będę kontynuowała naukę w Liceum Ogólnokształcącym Zakonu Pijarów. Po rozpoczęciu roku szkolnego mogę zajmować się Pani Szkrabami popołudniami, wieczorami, a nawet w nocy, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Jestem również dyspozycyjna w weekendy. Ale widzę, że jest Pani zainteresowana głównie wakacjami, podczas których jestem w pełni dyspozycyjna.

  Jeżeli chodzi o moje doświadczenie w opiece nad dziećmi to często zajmowałam się szkrabami znajomych moich rodziców, nie wspominając już o rodzinie. Uwielbiam dzieci, a i one za mną przepadają, więc nigdy nie było to dla mnie problemem. Dwa lata temu, właśnie podczas wakacji zajmowałam się też 5-letnią Martą, codziennie, po około 4 godziny.Jestem także szczęśliwą siostrą 9-letniej Zuzi, z która bardzo często atrakcyjnie, ale i bezpiecznie spędzam czas.

  Myślę, że opieka nad Pani Skarbami nie sprawiłaby mi żadnego problemu, a dostarczyła całej trójce wiele uśmiechu i radości! :))

  Jeżeli byłaby Pani zainteresowana to proszę o informację na mojego maila: rozyczka-93@tlen.pl
  Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź!
   
 3. reklama
 4. viki888

  viki888 Początkująca w BB

  Witaj, moja oferta jest juz nieaktualna. polecam wejsc na np.Oferia.pl i zamieścić informację o opiece nad dziećmi.pozdrawiam
   
 5. NajlepszeFoto

  NajlepszeFoto Zaciekawiona BB

  W zasadzie to nie mogę zrozumieć jednej rzeczy: po co Wam niania na wakacje? Przecież to ma być czas spędzony tylko w gronie rodziny,chodzi o to aby odpocząć razem z dziećmi i potem móc wspominać ,np wspólne zdjecia w fotoalbumie.
   

Poleć forum