reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niania w szczecinie pilnie poszukiwana

pvogt

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Luty 2009
Postów
26
Miasto
Szczecin Pomorzany
Cześć dziewczyny,
mam gorącą prośbę o info w sprawie opiekunki do dzieci. A dokładnie poszukuję opiekunki z doświadczeniem do jednej lub dwóch z moich pociech, najchętniej z pomorzan lub okolic. Jeśli macie kogoś sprawdzonego, kogo możecie polecić będę bardzo wdzięczna. Mogę dziecko dowozić do niani ale interesuje mnie tylko lewobrzeże.
 
reklama
hej:happy2:
ja jestem z wykształcenia opiekunką dziecięcą obecnie jestem na urlopie wychowawczym i szukam pracy w jako opiekunka u siebie w domu gdybyś była zainteresowana proszę o wiadomość na priw lub gg 5495535:happy2:
pozdrawiam
 
Ja takze tu dołacze:)
mieszkam w centrum,mam dwójke dzieci,moge zając sie dziciatkiem u siebie w domku.:)
 
Właśnie!, ja też będę potrzebowała opieki dla synków.


Dla jednego na wakacje, dla drugiego pewnie dłużej, bo przedszkola niet.
Jakie są ceny? Bo dopiero sie wprowadzamy do Szczecina?
 
Mja witaj:) zapraszam Cie na watek Szczecijanki..... .a gdzie mieszkasz(w szczecinie) jesli moge wiedziec?:) ja moge ci pomoc:D tez mam damianka:) Twoj tez jest taki zywy lobuziaczek? :)
co do cen to sie zbytnio tak nie orientuje,ale moge zapytac sie kolezanki bo ostatnuio szukala niani.jedna chciala od niej 1400za 2tyg (dla mnie to przesada).roznie sie cenia nianie.co do przedszkol to cos wiem na ten temat:( moj Kuba tez sie nie dostal bo jest atopowcem(to nie jest zarazliwe,na tle alergicznym wysypka).
 
Dziękuję Wam moje drogie za odzew, długo mnie nie było na forum. dziękuję za chęć pomocy ale udało mi się znależć fantastyczną opiekunkę z sercem i powołaniem do opieki nad moimi dwiema córeczkami u mnie w domu. Co do rozliczeń jakie życzą sobie kandydatki na opiekunki to były to kwoty od 700 zł wzwyż. Ja umówiłam się z nianią na 1100zł za moje obie pociechy. pozdrowienia
 
Witam ponownie
Normalnie nie umiem sie znaleść w tych wszystkich forach :confused:
Zamieszkałam na Warszewie, na razie namówiłam babcie do opieki nad dziećmi, ale od września nie mam jeszcze nikogo.
Doradzcie szczecinianki od czego zacząć, bo nikogo tu nie znam :zawstydzona/y:
help :-)
Rozgladałam sie nawet z prywatnym przedszkolem, wskazówki mile widziane.
 
Mja ja niestety o prywatnych przedszkolach nic nie wiem:(( musisz popatrzec na infoludku,niania pl moze tam kogos znajdziesz. i zapraszam cie do tematu szczecinianki:)
 
Jesli chodzi o prywatne przedszkola to wystarczy wpisać w necie, jak znalazałam kilka ale po pierwsze w maju już nie było miejsc i nie ma ich na kolejne dwa lata a po drugie ceny kształtują się w przedaiale 750 - 850 za malucha i poinformowano mnie ze z pewnością zdrożeją w przyszłym roku. Termin składania podań początek roku co najmniej bo dzieci do czerwca są zrekrutowane i po okresie popołudniowym adaptacyjnym przeprowadzone. Chciałam starszą posłać w przzypadku gdybym nie miała opiekunki. Myślałam też o żłobku, złożyłam na obie dziewczynki na pomorzanach w czerwcu i obie się dostały. Zwolniłam miejsca bo moja niania jest super. Znalazłam ją z ogłoszenia, które napisałam na www.infoludek.pl, wbrew pozorom to tam znalazłam najbardziej rozsądne oferty a nie na portalach z opiekunkami. Ale być może któraś z Was ma inne spostrzeżenia
 
reklama
Jesli jest ktos jest zainteresowany ja opiekuje sie dziecmi w wieku od 2.5 latek.Mam 33 lata i 4 letniego synka.Pracowalam w prywatnym przedszkolu a od roku opiekuje sie dziecmi u siebie w domu prowadzac mini domowe przedszkole.Posiadam zarejestrowana dz. jako niania.
W tej chwili opiekuje sie trojka maluchow jednak od wrzesnia mam wolne miejsca gdyz dzieci ida do przedzkola.
(mieszkam na osiedlu Kaliny)

kontakt do mnie mail: alcia_ch@o2.pl lub tel: 515277600

Przepraszam ze tu podaje wszystkie namiary ale jakos zapominam o tym forum i nie czesto wchodze tutaj:)

Pozdrawiam
Ala
 
Do góry