reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niania w szczecinie pilnie poszukiwana

Witam, jestem nowa, ale chciałam polecić sprawdzoną Nianię. Była u nas 6 lat, także mogę co nieco powiedzieć. Teraz młodsze idzie do przedszkola, więc jakby ktoś potrzebował, to od lipca mogę "oddać w dobre ręce"
 
reklama
To i ja tutaj dołączę. Od stycznia muszę wrócić do pracy, żeby nie stracić swojego miejsca. W związku z tym zaczynam poszukiwania niani dla mojej córeczki. Chciałabym, żeby pracę zaczęła w połowie grudnia, żeby córeczka nie przeżyła szoku w postaci nagłej zmiany osoby opiekującej się nią. Wiem, że najczęściej nianie zwalniają się we wrześniu, ale dla mojej córci to będzie jeszcze za wcześnie. W styczniu Elcia będzie miała 10 miesięcy. Czy możecie kogoś polecić? Mieszkam na Warszewie, więc najlepszy byłby ktoś z lewobrzeża. Preferowałabym opiekę u mnie w domu.
 
szukam dla mojej niani dodatkowego dzieciaczka do pilnowania.która nie będzie miała nic przeciwko aby pilnowała oprocz jej dziecka to i Damiana,narazie damiana pilnuje od 14.30 do 17 ale potrzebujue jej znaleść kogoś jeszcze bo ja chce znaleść innej pracy tu mi kregosłup wysiada.a tak bedzie taniej. wolę ją niż przedszkole,ma zajebiste podejscie moje dzieciaki ją kochają,jest jak babcia dla nich:))
 
szukam dla mojej niani dodatkowego dzieciaczka do pilnowania.która nie będzie miała nic przeciwko aby pilnowała oprocz jej dziecka to i Damiana,narazie damiana pilnuje od 14.30 do 17 ale potrzebujue jej znaleść kogoś jeszcze bo ja chce znaleść innej pracy tu mi kregosłup wysiada.a tak bedzie taniej. wolę ją niż przedszkole,ma zajebiste podejscie moje dzieciaki ją kochają,jest jak babcia dla nich:))
Ewon-znalazłaś już dzieciaczka dla swojej niani??
 
reklama
niki jeszcze nie znalazłam. ale jak coś ja też sie piszę:)
Na nianię:))??Bo od sierpnia wracam do pracy i chcielibyśmy poszukać kogoś dla Majeczki.Tylko że nie będzie to praca w każdy dzień.I co gorsza od rana:(,więc nie wiem czy mi się uda kogoś znaleźć.A jak prawo jazdy?Bo ja lekko mówiąc opóźniona jestem.I coś czytałam że chrzciny masz?My 8 kwietnia:))
 
Do góry