reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NIANIA-wątek zbiorczy

czesc agus jezeli sytuacja nic sie u mnie nie zmieni to moge zajac sie twoim szkrabem i oczywiscie jezeli ci nie przeszkadza ze bede z moim dzieckiem,poniewaz moj moz pracuje na wieczory i niemialabym z kim go zostawic mieszkam D6.
 
reklama
Dzieki Biola! Jak bede znala jakies konkrety co do mojego powrotu do pracy to na pewno sie odezwe do Ciebie:tak:Najchetniej w ogole nie rozstawalabym sie z malym, ale niestety...
 
witam was serdecznie

Orientujecie sie może czy na Doughisce (Galway) któreś ze żłobków zapewnia opiekę dla dziecka na kilka godzin dziennie ( intersuja mnie 3godz.dziennie).

pozdrawiam

Asia
 
Cześc dziewczyny ,szukam opiekunki na 3-4 godziny dziennie dla 8 miesiecznej córeczki ,z okolic Ennis jakby ktos cos wiedział proszę o kontakt i z gory dziękuje :)
 
in_visiblevision Ja szukam opiekunki, mieszkamy Dublin 18. Ila ma twoja corcia? Nasz synek ma 5mcy. Ja wracam do pracy na kilka dni w tygodniu, popoludnia i wieczory.Ps. nie zawsze bedziemy w stanie zgrac godziny z Mezulkiem
 
witam serdecznie!jesli jakas mamusia z limerick potrzebuje opiekunki dla swojego malenstwa to prosze o kontakt,chetnie sie zaopiekuje jakims maluszkiem.Mam 2 letniego synka i doswiadczenie w opiece nad innymi dziecmi!pozdrawiam!
 
reklama
Witam,mam pytanie,czy nie znalazłaby się jakaś osoba chętna do zastąpienia mnie w pracy???Opiekuję się dwuletnim chłopcem w okolicach Oranmore.Praca od poniedziałku do czwartku od g.15 lub 16 do 19 u niego w domu,ale myślę,że istnieje możliwość dowiezienia dziecka do domu opiekunki.Jak najbardziej mile widziane jest towarzystwo innego dziecka np.własnego :)Muszę jechać 12 października do Polski i powrót mam zaplanowany na 28 października.Co do finansów to sprawa do omówienia...Jeśli jest jakaś osoba ,która mogłaby mi pomóc to bardzo proszę o kontakt :)
Magda 0857536627
Dzięki
 
Do góry