reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NIANIA-wątek zbiorczy

reklama
:-)Chętnie zaopiekuje się twoim dzieckiem u mnie w domu .Sama jestem mamą mam synka jest bardzo grzecznym i towarzyskim dzieckiem. W domu nie mam zwierząt, panują tu zdrowe zasady. Uwielbiam spędzac czas z dziecmi,mam dobry kontakt z maluchami. Jeśli potrzebujesz kogoś z kim twoje dziecko bedzie bezpieczne i napewno nie będzie się nudziło to proszę o kontakt. Oferuje profesjonalną opieke i super zabawe. Mam doswiadczenie w pilnowaniu dzieci, posiadam referencje. Monika GALWAY 0858311479
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny szukam opiekunki dla mojego synka. Mamy z dzieckiem 1,5-3 lata z okolic Portobello albo Ballsbridge chcące dorobić do domowego budżetu odezwijcie sie. Praca w rozne dni i godziny. Moj GG 8644128, telefon 0876299964
 
Szukam niani dla córki od 19lipca (będzie miała wtedy prawie 10miesiecy) od poniedziałku do piątku. Mieszkam 7km od Tuam. Praca na ok 2miesiace.
Kontakt: madbebe@gmail.com GG 3801502

NIEAKTUALNE :)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny,poszukuje niani do dziecka od wrześńia.Córka będzie miała 6,5 miesiąca.Jestem z Shannon.Mój nr gg to 13323861
 
Witam!Jestem doswiadczona opiekunka z referencjami.mieszkam w Galway.Jeśli któras z mam poszukuje niani to jestem bardzo chetna .kontakt mail"gosiaczek666@op.pl nr gg : 767672 nr tel. 083 381 85 30.pozadrawiam serdecznie!
 
reklama
witam,chetnie zaopiekuje sie dzieckiem u siebie w domu,Mieszkam w Dundrum,mam coreczke 3latka,mamy dom z ogrodem,gwarantuje zabawe,i bezpieczenstwo dla twojego dziecka,moj tel 0879427909 lub gg 1576589
 
Do góry