reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NIANIA-wątek zbiorczy

aniay

Mamy styczniowe 2007 fulltime mum Moderatorka
Dołączył(a)
6 Lipiec 2006
Postów
3 507
Miasto
Morecambe UK
Ostatnio sytuacja finasowa zmusza mnie niestety do pojscia do pracy no i tu zaczyna sie problem, co zrobic z Oliwka. Czy ktoras z was zna kogos, sama bylaby chetna kto moglby sie podjac opieki nad trzymiesiecznym niemowlakiem? Moze macie jakies rady...
Na poczatek mysle o jakiejs pracy part-time... chociaz i tak ciezko mi nawet myslec ze nie bede mogla spedzic z Oliwka calego dnia...
 
reklama
aniay , jeśli nikogo nie znajdziesz to moge ci pomóc i przypilnować małą do czasu kiedy nie znajdzie się nikt . ja całe dnie jestem w domu z córeczką zOSIA (11 MIESIĘCY) jak by co to pisz śmiało chetnie pomoge.to mój numer gg 6563736
 
stokrotki bardzo dziekuje za chec pomocy, narazie jeszcze bede siedziec w domu bo planuje w wakacje pojechac do polski, przywiezc wszystkie swoje papiery i dopiero zaczac prace :)
 
Ja sie moge zajadz dzieckiem u siebie w domu lub u niego w domu.Mieszkam w Dublinie w ladnym domku z ogrodkiem,spokojnej okolicy.Piszcie na gg 8185020 lib dzwoncie na numer 0872213676.
Pozdrawiam Andzelika
 
Szukam opiekunki dla dziecka, najlepiej mama z własnym dzieckiem, lub osoba ok 50. Doświadczenie wymagane, ciepłe usposobienie, znajomość gier i zabaw, osoba, która może dotrzeć do mnie na 6 rano, d8. Praca na ok 7-8 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku, u mnie w domu.
Joanna
am.szymoniak@wp.pl
albo na forum
 
Dziewczyny!
Od maja wracam do pracy i powstał problem opieki nad moim 7 miesięcznym synkiem.
Może któraś z Was zna kogoś kto chciałby się podjąć pracy opiekunki???
Mieszkamy w Dublinie, a praca w godzinach 9-18
będę wdzięczna za pomoc
 
reklama
Ja także szukam opiekunki dla swojego synka w Dublinie i muszę przyznać ze jest gorzej niż ze zalezieniem pracy, przynajmniej w moim wypadku.

Jak znajdzie sie fajna niania to chce prawie tyle co ja mam zarabiać wiec nie opłacało by sie wracać do pracy.
Aktualnie dalej szukam, jeśli nie znajdę sama pomyśle o zaopiekowaniu sie kogoś maluszkiem.
 
Do góry