reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NIANIA-wątek zbiorczy

reklama
:-)
Jesli ktoras z Was wraca do pracy i poszukuje kogos do opieki nad dzidzia to ja jestem bardzo chetna. Moj syncio ma 13 mies. wiec dzieci moglyby razem brykac. Nr gg8138057 badz Priv.:happy:
 
Dziewczyny szukam opiekunki dla mojego synka. Mamy z South Dublin albo City Centre chcące dorobić do domowego budżetu odezwijcie sie. Praca w rozne dni i godziny. Moj GG 12802893
 
Ostatnia edycja:
:-)WITAJCIE!
MIESZKAMY W DUBLIN 8 Z MOJĄ 2-LETNIĄ CÓRCIĄ ZUZIĄ I CHETNIE PRZYGARNIEMY WESOŁEGO MALUSZKA DO NASZEGO MAŁEGO A JAK WESOŁEGO GRONA...chetne mamusie prosze o kontakt 0876652396 lub gg 15605199
Z CHĘCIĄ RÓWNIERZ SPOTKAM SIE Z WAMI NA KAWCE A DZIECIACZKI MOGĄ SIE POBAWIC BO NUDA NAM DOSKWIERA :) POZDRAWIAMY I CZEKAMY NA ODZEW
 
Witajcie mamusie ja jestem z okolic Limericku i bardzo chetnie zaopiekuje sie czyjas pociecha sama mam 2 dzieci corka 3.5 i syn 2.5 lat chetnie takze moge wziasc maluszka na pare godzin jesli mmamusia nie ma z kim zostawic.
Pozdrawiam
 
reklama
Witajcie!
Poszukuję opiekunki do mojej 1,5 rocznej córeczki (najlepiej mamusi ze starszym dzieckiem)w godzinach popołudniowych od 20 kwietnia.Mieszkam w Galway na Ballybrit:-) Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry