reklama

Niania z wykształceniem pedagogicznym Wa-wa Tarchomin

Temat na forum 'Ogłoszenia - Warszawa' rozpoczęty przez tweenie, 3 Grudzień 2010.

 1. tweenie

  tweenie Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam wszystkich Rodziców,

  jestem pedagogiem z uprawnieniami do pracy z dziećmi w wieku żłobkowym, posiadam kilkuletnie doświadczenie w opiece nad małymi dziećmi. Pracowałam prywatnie jako niania (opiekowałam się m.in. 2 parami bliźniąt) oraz w klubach malucha w charakterze opiekunki.
  Jestem osobą bez nałogów, odpowiedzialną i punktualną. Potrafię zapewnić dziecku wspaniałą opiekę, rozmaitymi zabawami wspierać jego rozwój.
  Od sierpnia tego roku jestem mamą małej dziewczynki, dla której szukam towarzystwa do zabaw (najlepiej w podobnym wieku). W towarzystwie dzieciom raźniej i szybciej się rozwijają i uczą.
  Moja oferta skierowana jest do wszystkich rodziców, a zwłaszcza do tych, którzy zastanawiają się opiekunka, czy żłobek. Nie mogę zagwarantować, że u mnie dziecko nie będzie chorowało, ale zdecydowanie będą to rzadsze infekcje i łagodniejsze niż w żłobku. Dzięki studiom pedagogicznym i doświadczeniu zdobytym w klubikach, potrafię zapewnić dziecku w pełni profesjonalną opiekę.

  Szukam pracy dorywczo, w niepełnym wymiarze godzin od stycznia, a od lutego w pełnym wymiarze godzin.
  Mieszkamy na Tarchominie, drugiego Malucha przyjmiemy najchętniej w naszym mieszkaniu, ale nie jest to warunek konieczny.

  Bardzo proszę o kontakt, najlepiej mailowy.
   
 2. reklama

Poleć forum