reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niania z wykształceniem pedagogicznym Wa-wa Tarchomin

tweenie

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Styczeń 2010
Postów
2 745
Miasto
Warszawa
Witam wszystkich Rodziców,

jestem pedagogiem z uprawnieniami do pracy z dziećmi w wieku żłobkowym, posiadam kilkuletnie doświadczenie w opiece nad małymi dziećmi. Pracowałam prywatnie jako niania (opiekowałam się m.in. 2 parami bliźniąt) oraz w klubach malucha w charakterze opiekunki.
Jestem osobą bez nałogów, odpowiedzialną i punktualną. Potrafię zapewnić dziecku wspaniałą opiekę, rozmaitymi zabawami wspierać jego rozwój.
Od sierpnia tego roku jestem mamą małej dziewczynki, dla której szukam towarzystwa do zabaw (najlepiej w podobnym wieku). W towarzystwie dzieciom raźniej i szybciej się rozwijają i uczą.
Moja oferta skierowana jest do wszystkich rodziców, a zwłaszcza do tych, którzy zastanawiają się opiekunka, czy żłobek. Nie mogę zagwarantować, że u mnie dziecko nie będzie chorowało, ale zdecydowanie będą to rzadsze infekcje i łagodniejsze niż w żłobku. Dzięki studiom pedagogicznym i doświadczeniu zdobytym w klubikach, potrafię zapewnić dziecku w pełni profesjonalną opiekę.

Szukam pracy dorywczo, w niepełnym wymiarze godzin od stycznia, a od lutego w pełnym wymiarze godzin.
Mieszkamy na Tarchominie, drugiego Malucha przyjmiemy najchętniej w naszym mieszkaniu, ale nie jest to warunek konieczny.

Bardzo proszę o kontakt, najlepiej mailowy.
 
reklama
Do góry