reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nianie elektroniczne - macie jakieś doświadczenia???

reklama
Z racji, że to nasze pierwsze dzieciątko zakupiliśmy nianię elektroniczną. W pierwszych dniach super, jesteśmy zadowoleni :) ale... kilka dni później mieliśmy wizytę z położna (mieszkamy w UK) i powiedzieliśmy, że niania wykrywa brak ruchu. Ta jak tylko usłyszała, że mamy takie urządzenie mało co nie wyszła z siebie. Pytała po co nam to itd. Kazała to po przyjściu natychmiast wyłączyć i sprzedać, a wszystko dlatego, że mała może mieć w przyszłości problemy. I fakt faktem, po głębszym zastosowaniu stwierdziliśmy, że ma rację. Owszem na chwilę obecną fajna sprawa, ale w przyszłości może być problem... Staramy się, żeby cały czas ktoś przy niej był :)
 
A jakie problemy ma mieć przez to dziecko?Oczywiście że niania to nie rodzice ani bliskie osoby, więc nie zastąpi i nie ma zastąpić bliskości mamy. A położne znam różne i niektóre mówią takie rzeczy że się w głowie nie mieści;/
 
ja tez nie rozumiem jakie problemy mialoby miec dziecko przez nianie? moze te mate do monitoru oddechu zle mieliscie zalozona czy cos ze nie wykrywala ruchu.
biała_dama ja mam tej samej firmy co Ty masz baby control classic i mi w zupelnosci wystarcza:)
 
no wiadomo:) ale ja bez niani to balabym sie spac, tak od razu wiem kiedy dziecko sie budzi i wstaje od razu, inaczej moglabym nie uslyszec..
 
My mamy nianie z kamerka i jestesmy zadowoleni, kamerka jest tylko wlaczana na noc, kiedy kladziemy malego spac na gore do pokoju a sami siedzimy na dole w salonie. :) Kamerka to jest całkiemy dobra sparawa, a teraz kiedy jeszcze Kuba zaczął gaworzyć przez sen to już wogóle. :p
 
reklama
Niania fisher price M7933. Polecam bardzo dobry zasięg. Bez zastrzeżeń :)))


Wysłane z mojego iPhone przez Forum BabyBoom
 
Do góry