reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nianie elektroniczne - macie jakieś doświadczenia???

reklama
Z pierwszym synem nie miałam niani bo nie było potrzeby, teraz zamówiłam i jutro ma przyjść. Nie omieszkam sprawdzić i napiszę czy było warto :tak:Kupiłam z monitorem LCD
 
A jaki model dokładnie? Pytam z czystej ciekawości bo teraz w sklepach internetowych można spotkać nianie elektroniczne w promocyjnej cenie,więc warto po prostu szukać:)
 
u nas sie sprawdza, ponieważ siedząc na dole w salonie wiemy co dzieje się u córeczki w pokoju :) polecam każdemu.
 
dla mnie najważniejsze jest to, żeby niania była bezprzewodowa :) bo dzięki temu mogę się łatwo przemieszczać na duże odległości :)
 
Ja mam samsung avent SCD505/00 śmiało polecam jest naprawdę świetna ImageUploadedByForum BabyBoom1430032279.680106.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1430032279.680106.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1430032279.680106.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 197
u nas super sprawdza się do dzis, gdy wieczorem jesteśmy na dole w salonie wiemy co dzieje się u naszej córeczki.
 
U nas niania sprawdzila sie przez pierwsze dwa miesiace, pozniej maly juz jak sie budzil w dzien to go bylo slychac w calym domu.
W ogole bysmy jej nie uzywali, ale dostalismy w prezencie, chociaz tyle. Jak dziecko pojdzie do swojego pokoju to pewnie tez bedziemy uzywac.
Ogolnie przydatna rzecz jak ktos ma duzy dom, albo jak spi z dzieckiem w osobnych pokojach od urodzenia, a jak sie ma jeden pokoj to juz tak mniej chyba jest potrzebne ;)
 
reklama
Do góry