reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nianie elektroniczne - macie jakieś doświadczenia???

Wujek już od jakiegoś czasu używa tej kamerki i jest mega zadwowolony z jakości obrazu i możliwości dwukierunkowej komunikacji poprzez smartfon bez kabli. Cena natomiast nie jest zbyt wygórowana
 
reklama
Dzięki, kamerka zakupiona i już ofiarowana. Wiem, że już się przydaje bo Maleństwo jest już na świecie :), żałuję że jak miałam swoje Małe to nie kupiłam, ale na pewno przy następnym sobie taką kamerkę sprawię :).
 
Ja polecam nianie formy babyOne z czujnikiem ruchu.
My używamy jej od 3miesiecy i sprawdza się super. Używamy jej w domu dwupoziomowym i łapie też sygnał w piwnicy i wszystko dobrze słychać, testowana też w ogródku, spokojnie może dziecko spać w łóżeczku a my na polu wszystko dobrze słyszymy. ;) i przy tym jest w dobrej cenie.
 
Moja córeczka dostała elektroniczną nianię w prezencie - Philips AVENT SCD603. Jest to model z monitorem o dużym zasięgu, tak jak u nas są dwa pietra bo mieszkamy z dziadkami niania okazała się bardzo przydatna. Jeśli trzeba było zejść na chwilę na dół, można mieć dziecko cały pod kontrolą. Oczywiście najlepsze jest doglądanie osobiste, ale wszystkie mamy wiedzą że czasami trzeba coś w domu zrobić. U nas się naprawdę sprawdziła niania i używamy jej do tej pory a córka ma już roczek.
 
Ta xblitz z tego co wiem to się dobrze sprawdza, można sobie aplikację na tel lub tablet wrzucić i mieć podgląd cały czas na to co się dzieje w domu, nawet jak pójdziemy do pracy a dziecko zostaje z kimś innym :)
 
Hej! Możecie obecnie polecić mi nianię elektroniczną (żeby miała zarówno dźwięk, jak i video i duży zasięg !!!)?. Mam kilka wskazówek, ale nie mogę się zdecydować. Czy macie jakieś osobiste doświadczenia? Dzęki, Ewa
 
Hej! Możecie obecnie polecić mi nianię elektroniczną (żeby miała zarówno dźwięk, jak i video i duży zasięg !!!)?. Mam kilka wskazówek, ale nie mogę się zdecydować. Czy macie jakieś osobiste doświadczenia? Dzęki, Ewa

Witam, ja pożyczyłam od mojej siostry Motorola MBP36 - fajny to sprzęt, dobry zasięg, polecam! Niestety, już musiałam ją wrócić... i teraz nie chcę i nie mogę wydać prawie 700 zł, więc próbuję tańszą alternatywę w postaci aplikacji dla telefonu / komputera - w oparciu o zalecenia moich znajomych, wybrałam Annie baby monitor. Testujemy go tera przez tydzień i do tej pory jestem bardzo zadowolona! :-) Fajna niania około tyłko 15 zł, wiele ciekawych funkcji i opcji, wielki zasięg - działa przez LTE, 3G, Wi-Fi. Polecam spróbować
 
Witam, ja pożyczyłam od mojej siostry Motorola MBP36 - fajny to sprzęt, dobry zasięg, polecam! Niestety, już musiałam ją wrócić... i teraz nie chcę i nie mogę wydać prawie 700 zł, więc próbuję tańszą alternatywę w postaci aplikacji dla telefonu / komputera - w oparciu o zalecenia moich znajomych, wybrałam Annie baby monitor. Testujemy go tera przez tydzień i do tej pory jestem bardzo zadowolona! :-) Fajna niania około tyłko 15 zł, wiele ciekawych funkcji i opcji, wielki zasięg - działa przez LTE, 3G, Wi-Fi. Polecam spróbować

Hej Zuzi, dzięki za odpowiedź. To jest dobry pomysł - niania elektroniczana jako aplikacja do tel. :-) Wcale nie wiedziałam, że coś takiego istnieje ..... Juz szukam ..... :-) Waw, widzę nawet że jest jeszcze więcej możliwości, czy próbowałaś innych niż Annie?
 
Hej Zuzi, dzięki za odpowiedź. To jest dobry pomysł - niania elektroniczana jako aplikacja do tel. :-) Wcale nie wiedziałam, że coś takiego istnieje ..... Juz szukam ..... :-) Waw, widzę nawet że jest jeszcze więcej możliwości, czy próbowałaś innych niż Annie?

Nie, nie próbowałam innych, kolega mojego męża z pracy zalecił nam Annie monitor i ja nie miałam żadnego powodu, i co najważniejsze czasu próbować czegoś innego. W każdym razie, nasz entuzjazm i zadowolenie z aplikacji trwa :-)
 
reklama
Nie, nie próbowałam innych, kolega mojego męża z pracy zalecił nam Annie monitor i ja nie miałam żadnego powodu, i co najważniejsze czasu próbować czegoś innego. W każdym razie, nasz entuzjazm i zadowolenie z aplikacji trwa :-)

Hej dziewczyny! też może chciałabym spróbować, co mam robić, jak to działa ..... :-)
 
Do góry