reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nicki, imona i ksywki :)

hehehe no to ja tez napisze o moim nicku - wiec, ,historia calkiem prosta bo mam na imie anita - ale duzo ludzi mowi na mnie ani - i tak jakos zostalo.. a ze na forum mam dwa" n " - anni - hehehe bo ani juz bylo wziete ;-) :-D

Sorga - Eryk to sliczne imie a Riki mi sie wlasnie z ricki martinem kojarzy ;-) Ziomus lepiej ;-):tak: (wg mnie)
 
reklama
anni, ja podejrzewałam że na imie masz raczej Ania- więc jednak troszke mylące;-) Zresztą bardzo rzadko nadaje się ludziom ksywy krótsze niż dwie sylaby, ze wzgledu na akcentowanie wiec twój jest tym bardziej wyjątkowy:tak::-D
Edytuję bo o pirwszej w nocy skojarzylam ze ani to są dwie sylaby (czarna dziura zamiast mózgu)
 
A u mnie nic ciekawego, bo moj nick jest od Izabela ;-) No ale to tak zbyt dumnie brzmi i wszyscy wolaja Izka. A co do przezwisk dzidzi to moja ma juz mase :-) Wybralam imie Alicja i do tego jest juz kilka dodatkow od calej rodzinki:
Lusien (moja mama), Jagodka(moj maz), Wisienka(moja mama), Alusia(ja), Alka(moja siostra), Alice (moj tata) no i cala seria kroliczkow, kotkow itd. :-) Przezwiska jak przezwiska ale po takich wymyslach widac ze wszyscy sie ciesza na jej przyjscie a to strasznie mile :-)
 
:-) U mnie Luka013 wzięła się z rozmowy z kimś kto zajmował się wahadełkami, czytaniem z linii na rękach itp. ;-)(oczywiście zajmował się tym hobbystycznie i z dużym przymrużeniem oka - był to kolega ze studiów), powiedział mi wtedy, że tak miałam na imię w poprzednim żywocie :-D:-D:-D
Teraz często używam tego jako nicka (zazwyczaj nie jest juz zajęty:tak:), 13 to dzień moich urodzin, 0 - bez znaczenia:tak:
A na imię mam Karolina :tak:
 
Izka ale macie dużo tych przezwisk dla Alicji a jakie słodkie:-D.
Luka ja myslałam że Twój nick ma zwiazek ze szczęściem lub szczęściarą a tu proszę całkiem inne znaczenie.;-)

U mnie w domu też już powymyślali nazwy dla Niuni, ja wybrałam imię Laura, mój siostrzeniec mówi Balbinka, moja siostra Laurita (ona ogląda seriale brazylijskie i to chyba stąd:-D), ja czasami mówię Kizia mizia (to chyba z jakiejś bajki?) albo Martyna no i te wzystkie słodkie zdrobnienia typu myszka, królewna, żabka itd. Jak dla mnie wszystkie są słodkie:-D:tak:.
 
Sorga ja podejrzewałam że zaczerpnęłaś ksywkę od jakiejś bajkowej czarodziejki albo księżniczki i niewiele się pomyliłam :-D:-)

Moja ksywka nie wzięła się ani od obfitej fryzury ani też nie mieszkam w szopie ;-):-D ale z Szopą - takie nazwisko nosi mój mąż i kiedy przegina np. z siedzeniem w pracy po godzinach to dzwonię i przez zaciśnięte zęby mówię: Szopa kiedy zamierzasz wrócić do domu?, a on mi odpowiada: Szopko już wracam. Szopka ksywka mało popularna więc na nick świetnie się nadaje - oprócz męża nikt tak do mnie nie mówi.. :-) Znajomi wołają na mnie Borówka (od dziecka po liceum), Marysia (studia i po) lub Króliczek (znajomi z poprzedniej pracy i nawet szefostwo :zawstydzona/y::dry:)
 
reklama
Luka, bardzo fajna historia:D lubie takie rzeczy, czytanie o poprzednim życiu no i takei tam:-D
Szopka aż mi się buzia do tej pory śmieje jak sobie wyobrażam tę waszą rozmowę :D
Chciałabym żebyś rozwinęła kwestę Borówki a szczególnie króliczka- bo to tak się pikantnie może kojarzyć :p:-p;-)
 
Do góry