reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nicki, imona i ksywki :)

reklama
Sorga, myślę że sprawa imienia i to czy się lubi czy nie, to jest rzecz obiektywna. Każdy ma prawo do swojego zdania i nie sądzę żeby ktoś się obraził za to że akurat Tobie się Twoje imię nie podoba - choćby dla innej osoby było najpiękniejsze na świecie. No dawaj!!! Ja się do Jadźki przyznałam.:zawstydzona/y:
 
A mi się tygrysek kojarzy ze spodenkami, które dostałam od koleżanki dla mojego malucha. Właśnie z tygryskiem z bajki. Ale to tak na marginesie hihihihi ;-)
 
Szopka aż mi się buzia do tej pory śmieje jak sobie wyobrażam tę waszą rozmowę :D
Chciałabym żebyś rozwinęła kwestę Borówki a szczególnie króliczka- bo to tak się pikantnie może kojarzyć :p:-p;-)

No no.. króliczek powstał całkiem niewinnie - kiedyś po obejrzeniu bajki o Kubusiu Puchatku zaczęłyśmy z koleżanką, z którą mieszkałam na studiach dopasowywać swoje charaktery do postaci i tak ja zostałam królikiem a psiapsiółka sową. Jakoś tak się przyjęło że często zwracałyśmy się tak do siebie. A w szerszym gronie i to w dodatku w nowej poważnej pracy upowszechnił ksywkę mój wścibski kolega, który na jednym ze szkoleń podejrzał sms-a od "sowy" która rozpoczęła wiadomość zwrotem "króliczku". Tak się wszystkim spodobało że nawet szefowie zaczęli się tak do mnie zwracać.. :dry: Mimio zmiany pracy z tym wścibskim kolegą nadal jestem w przyjacielskim kontakcie i nadal zwraca się do mnie Króliczku ku wielkiemu niezadowoleniu mojego męża :-D

Borówka wzięła się zwyczajnie od nazwiska.
 
hehe widac ze Sorga sie nie zlamie- Dzagud bedziemy musialy wydedukowac jakos chyba ;-) wiadomo ze ktoras z nas nosi to imie lub chce je dac swojej coreczce hmm...to mamy jakies 20 imion do wyboru :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry