reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nicki, imona i ksywki :)

Nide powiem bo może niektórym z was być przykro :( że myslę że macie brzydkie imona albo że chcecie brzydko dzidzie nazwać:zawstydzona/y:
A ja wiem! :-) I powiem tylko, że "lubienie" i "nie lubienie" konkretnych imion to kwestia baaardzo indywidualna. Bo Twoje mi się akurat podoba :-p
 
reklama
moje to nic nadzwyczajnego "kacha" od imienia (zawsze brat tak do mnie mówił i mówi) "sek" to początek i końcówka nazwiska panieńskiego. kiedyś zakładałam jakieś konto na poczcie i tak jakoś przyszło mi do głowy. w zasadzie to nick używany tylko w sieci. w pracy mówią do mnie "mączka" albo "mąka" od obecnego nazwiska:eek: już się przyzwyczaiłam, ale na poczatku ciężko było:baffled:
 
sek, az jestem ciekawa co to za nazwisko, że zaczyna się i kończy ak samo, a mączka brzmi słodo:D a Twój jak na ciebie woła?
 
"se" to początek a "k" koniec:-D nie napisałam, że to połączenie początku z końcem:-p a mój różnie, ale nie ma jakichś szczególnych upodobań, zależy od sytuacji i jak mu wyjdzie: mała, jędzo, złośnico, łobuziaro ale raczej po imieniu. chociaż zapomniałabym - ceśka (skojarzył z czesią z klanu:szok: jak był odcinek, że się czepiała męża czy jakoś tak) i teraz już trochę mniej, ale przez jakiś czas inaczej do mnie nie mówił:wściekła/y::-D
mączka brzmi może słodko, ale ksywka męża jeszcze bardziej, bo wszyscy jego znajomi na niego mówią "pączek":-D (jeszcze w szkole przerobili z mączka na pączka:-))
 
i co to juz koniec historii :confused:
ej no dziewczyny nie wstydzic się proszę.
asylan była wczoraj w nocy a tez ma tajemniczy nick i nie zajrzała :(
 
reklama
Mój jest od imienia Blanka. A kiedyś dawno, dawno temu miałyśmy z koleżanką z podstawówki manierę, że każde imię skracałyśmy i zakańczałyśmy na -nes (Agnes zamiast Agnieszka i in.) to tak wyszło, że Blanes.
 
Do góry