reklama

nid do pomyślenia

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez yummy mumy, 17 Luty 2010.

1. yummy mumy

yummy mumy Zaciekawiona BB

Widzę że trwa dyskusja o dziwnych i wręcz nie do pomyślenia przypadkach , takich jak dowiedzieć się o ciąży na pogotowiu...
    To szokujące jak mało uświadomione potrafię być kobiety w dzisiejszych czasach , więc piszcie o takich przypadkach!

Załączniki:

2. yummy mumy

Ja sama znam dziewczynę która gdy miała 26 lat nie wiedziała za dużo o antykoncepcji , choć współżyła z facetem i zależało jej na tym by nie mieć jeszcze dzieci...
    Gdy rozmawialiśmy na ten temat stwierdziła że nie używa żadnej metody oprócz "refleksu" chłopaka... chm... no dobra
    problem w tym że współżyli kilka razy ...
    Gdy za pytana przezmianie czy się nie boi że zajdzie w ciąże , odparła że przecież plemnik żyje krótko... no jeśli 4-5 dni to krótko...
    na szczęście już używa tabletek

Ale pełno jest takich przypadków , kiedy to np. dziewczyny myślą że za pierwszym razem się nie zachodzi...
    skąd to się bierze?

3. reklama
  4. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Mi to sie az wierzyc w takie przypadki nie chce-ale sa takie ciemnoty na tym swiecie....Np.moja mama lezala na porodowce z kobieta ,ktora w dzien porodu dowiedziala sie o ciazy...Nie moge tego pojac...ruchy dziecka...przybranie na wadze....zanik miesiaczki....nawet jesli byla bardzo otyla chyba czula ruchy prawda?A najlepsze bylo jak sobie krok i buzie tym samym recznikiem wycierala w trakcie skorczy....PARANOJA!!!!!

5. matylda111

matylda111 lipiec'00, wrzesień'08

ja słyszałam od dziewczyny że jak się zrobi irygację z wody i octu to się nie zajdzie w ciążę hehehe

6. kocurek3

kocurek3 Zaciekawiona BB

Możesz się śmiać,ale dawniej był to bardzo popularny sposób. Nie znam osobiście takich przypadków o których piszecie i bardzo trudno mi w to wszystko uwierzyć:( Mam nadzieję,że powoli tego typu sytuacje nie będą sie powtarczać

7. marul

marul Gość

sięgnij do poradnika dla kobiet z lat 70tych ubiegłego wieku, pisanych przez lekarzy to znajdziesz tę metodę antykoncepcji, jak też np. taką - gąbka zamoczona w wodzie z octem

8. yummy mumy

też słyszałam że niektóre kobiety wstrzykiwały sobie po stosunku ocet do części intymnych...

co do tych poradników , to kiedyś ludzie twierdzili że palenie papierosów jest zdrowe...

ale z drugiej strony , taka dobrze "zakonserwowana " :) kobitka pewnie się wolniej starzeje... :)

Załączniki:

Poleć forum