reklama

Nie akceptuję mojego ciążowego brzucha...:(

Temat na forum 'Rozmowy o seksie' rozpoczęty przez melly, 30 Listopad 2013.

1. melly

melly Początkująca w BB

Jestem załamana, nie mogę zaakceptować rosnącego brzucha. Od zawsze miałam jak by wstręt do osób otyłych/grubych- no bo nie można być atrakcyjnym będąc po prostu grubym i zaniedbanym! Oczywiście są wyjątki czasem to choroba itp.
    No i trafiło też na mnie, mój rosnący brzuch nie tyle co mnie brzydzi ale czuję się z nim okropnie:( Na samą myśl że będzie większy (a to dopiero 4 miesiąc) wpadam w panikę... Z sexem nigdy nie było problemu a teraz- DRAMAT, mam totalną blokadę:(
    Czy to jest normalne? Wyrzucam sobie że jestem złą, niewdzięczną przyszłą matką:(

2. losiczka72

losiczka72 Mama 4 chłopaków :)

Ile dziewczyn by dało wszystko żeby mieć ten brzuch .A Ty się niby brzydzisz :-(masakra .Trzeba było za adoptowac dziecko bo wiadomo że jak pojawia sie ciąża to i także pojawia sie brzuszek.

• Lubię to Lubię to x 1
    • Nie lubię tego Nie lubię tego x 1
    • Lista
  3. reklama
  4. rachel223

rachel223 Fanka BB :)

Tylko, że to nie otyłość a DZIECKO!

5. Dorcia

Dorcia Fanka BB :)

Czego oczekujesz od Nas....nawet niewiele osób chce Ci odpowiedzieć ...zauważyłaś ?
    Moim zdaniem obrażasz wszystkie osoby otyłe...można być bardzo atrakcyjną mając nadprogramowe kilogramy !
    Wiele z nas dało by się pociąć za taki brzuch !

Jestem ciekawa co inne dziewczyny Ci napiszą...mnie się cisną na klawiaturę same niecenzuralne słowa.

6. Carla.

Carla. Fanka BB :)

Masakra to te komentarze :/
    A ja Cię rozumiem. Zawsze byłam szczupła, wiedziałam że ciąża wiąże się z rosnącym brzuchem, ale nie przepadałam za nim. Będziesz na pewno dobrą mamą, a to, że nie akceptujesz teraz swojego wyglądu nie znaczy że nie będziesz kochała dziecka itp. Nie każda kobieta musi uwielbiać swój ciążowy wygląd, jednym się to podoba, a innym nie. Mnie stan ciąży się nie podobał, na szczęście ciąża to stan przejściowy, za kilka miesięcy brzuszek zniknie, Ty wrócisz do swojej wagi i będziesz tuliła dzieciątko :)

7. Dorcia

Carla no proszę Cię...
    miałaś wstręt do mnie jako osoby otyłej ???
    brzydziłaś się własnego brzuszka ???
    wpadałaś w panikę jak pomyślałaś że będzie większy ???

Ostatnia edycja: 30 Listopad 2013
  8. Kwiatuszekk23

Kwiatuszekk23 Fanka BB :)

Melly Ty nie akceptujesz swojego brzucha, tylko osób otyłych... Masz jakąś fobie. Za 5 mc już go nie będziesz miała. Powtarzaj sobie tak jak mantrę.
    Ja jestem szczupłą osobą... Baaaa gdyby nie skóra to kości by mi się rozsypały. Tęsknie za dodatkowymi kilogramami w ciąży. powinnaś udać się do psychologa...

9. Carla.

Carla. Fanka BB :)

Dorcia nie mam wstretu do osób otyłych, ale nie lubiłam swojego wyglądu w ciąży i cieszę się, że już nie mam brzuszka ciążowego. w ciąży hormony buzuja i można wpaść w panikę z byle jakiego powodu.

10. reklama
  11. Dorcia

Carla i właśnie tu jest różnica...Ty podchodziłaś do tego z głową ! Wiedziałaś że brzuchol kiedyś zniknie i kilogramki również,nikogo nie obrażałaś....taka jest kolej rzeczy że brzuś urośnie ! Bez wątpienia melly może być cudowną matką , ale czy aby takie myślenie nie "przysłoni" jej radości z bycia w ciąży...bycia matką ???

Większość z nas ma obiekcje co do rosnącego brzusia, rozstępów itp....ale mówić że się ma wstręt jak się na niego patrzy ???
    Może faktycznie warto melly podzielić się swoimi obiekcjami z lekarzem ( nie mam zamiaru Cię w tym miejscu obrażać-ja nie z takich ) Brzusio będzie rósł ,co nieuniknione ale żebyś naprawdę nie wpadła w jakąś depresję.

Kwiatuszek
    Oddam trochę tłuszczyku ...całkiem za darmo ( ba , jeszcze dopłacę) mieszkam niedaleko , mogę Ci podrzucić !!! :-D

12. Olusia7982

Olusia7982 w oczekiwaniu na cud...

Ja chyba snie... jak mozna takie glupoty pisac!! nie no jakas masakra totalnie !! nie jedna by zrobila wszystko by miec brzuch i w ogole by byc w ciazy a ty z takim tekstem wyjeżdżasz....

Poleć forum