reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie akceptuję mojego ciążowego brzucha...:(

reklama
dziewczyny a czy mogę tu zapytać...bo to tak odnośnie brzucha....:):):):) kiedy brzuszki zaczynają rosnąć????????od którego tyg. ciąży????

To chyba indywidualna sprawa. U mnie bardzo długo nie było widać, że jestem w ciąży mimo, że dzidzia rozwijała się prawidłowo. Słyszałam, że zależy to też od wagi wyjściowej przyszłej mamy :)
 
Radziłabym Ci szczerze mówiąc wziąć się w garść! Nie moówie że ciąża to tylko wspaniały czas, bo każda kobieta przeżywa to inaczej, ale suma sumarum ciąża trwa tylko dziewięć miesięcy i naprawde można sobie z tym poradzić!
 
Do góry