reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie chce brać odpowiedzialności za dziecko

Kompletnie nie rozumiem.
Jestes z dziewczyna. Nie wiem z jakiego powodu skoro na seks nie masz parcia. A jeśli mi stwierdzisz, ze jesteś z nią, bo ja kochasz to co to za problem jakby z tego było dziecko? W końcu to nie obca istota tylko wasze wspólne. W czym problem?
Nie masz parcia na seks, robisz to tylko ze względu na dziewczynę. Normalnie jestem pod wrażeniem twojego poświęcenia.
Bo przecież nie można znaleźć sobie partnerki z podobnym temperamentem seksualnym. Och biedny ty...
Jak można nie rozumieć w czym problem? Kobiety naprawdę macie takie płytkie myślenie? Jak nie mamy mieszkania i nie możemy zapewnić dziecku dobrobytu to dlaczego mamy się na nie decydować? Widzę, że Pani za to ma podejście jak zrobimy sobie dziecko "to jakoś to będzie" I często jest właśnie tak "że jakoś to jest", a ja nie chce by moje dziecko miało "jakieś tam" życie byle by było, bo to nie jest zwierzak domowy. Chce by moje dziecko nie było z wpadki tylko zaplanowane gdy będziemy na nie gotowi. Czegoś jeszcze Pani nie rozumie? No tak, tego, że nie mam parcia na seks :) otóż już tłumaczę, że nie tylko seksem żyjemy, a nasze inne zabawy łóżkowe mnie kompletnie zadowalają, ale moja partnerką chciałaby więcej. Chyba już wszystko wyjaśniłem co jest dla Pani niejasne i niezrozumiałe.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie, nie istnieje żadne pismo, że nie bierzesz odpowiedzialności za dziecko. Jeżeli nie chcesz być ojcem to po prostu nie uprawiaj seksu, bo zabezpieczenia też potrafią zawodzić
Pomijąc bardzo glupie pytanie autora to wkurza mnie pisankę „nie chcesz dziecka - nie uprawiaj seksu”. Naprawdę z każdym partnerem seksualnym chciałyście zakładać rodzinę ? Każdy seks oznacza gotowość na dziecko?
Dla mnie seks a zakładanie rodziny to dwie zupełnie różne sprawy.

Autorze - jest coś takiego jak antykoncepcja.
 
Kompletnie nie rozumiem.
Jestes z dziewczyna. Nie wiem z jakiego powodu skoro na seks nie masz parcia. A jeśli mi stwierdzisz, ze jesteś z nią, bo ja kochasz to co to za problem jakby z tego było dziecko? W końcu to nie obca istota tylko wasze wspólne. W czym problem?
Bo nie zawsze na tym etapie życia dziecko mieć chcemy? Bo czasami nie chcemy go w ogóle?
Nie żyjemy w średniowieczu by seks miał służyć wyłącznie prokreacji.
 
Jak można nie rozumieć w czym problem? Kobiety naprawdę macie takie płytkie myślenie? Jak nie mamy mieszkania i nie możemy zapewnić dziecku dobrobytu to dlaczego mamy się na nie decydować? Widzę, że Pani za to ma podejście jak zrobimy sobie dziecko "to jakoś to będzie" I często jest właśnie tak "że jakoś to jest", a ja nie chce by moje dziecko miało "jakieś tam" życie byle by było, bo to nie jest zwierzak domowy. Chce by moje dziecko nie było z wpadki tylko zaplanowane gdy będziemy na nie gotowi. Czegoś jeszcze Pani nie rozumie? No tak, tego, że nie mam parcia na seks :) otóż już tłumaczę, że nie tylko seksem żyjemy, a nasze inne zabawy łóżkowe mnie kompletnie zadowalają, ale moja partnerką chciałaby więcej. Chyba już wszystko wyjaśniłem co jest dla Pani niejasne i niezrozumiałe.
Porozmawiaj z dziewczyną. Prawda jest taka że niestety najskuteczniejsza i najmniej inwazyjna metoda antykoncepcji jest po stronie kobiet więc musisz mieć do niej zaufanie.
Jeśli połączycie tabletki i prezerwatywy Wasze
Szanse na ciąże to zero. Dobrze stosowane tabletki anty bez prezerwatyw także - ale tu zdajesz się na dziewczynę i jej sumienność w ich przyjmowaniu. Zajście w ciąże nie oznacza urodzenia dziecka - ale łatwiej zapobiegać niż rozwiązywać problem jak już powstanie.
 
Pomijąc bardzo glupie pytanie autora to wkurza mnie pisankę „nie chcesz dziecka - nie uprawiaj seksu”. Naprawdę z każdym partnerem seksualnym chciałyście zakładać rodzinę ? Każdy seks oznacza gotowość na dziecko?
Dla mnie seks a zakładanie rodziny to dwie zupełnie różne sprawy.

Autorze - jest coś takiego jak antykoncepcja.
Jeśli uprawia się seks trzeba być świadomym, że może być z tego ciąża i owszem seks uprawiałam tylko z kimś, przy kim dopuszczałam myśl, że może być ojcem mojego dziecka, a nie z pierwszym lepszym. Sam autor pisze, że nie ma parcia na seks i nie jest mu potrzebny więc nie mam pojęcia po co się przypieprzasz.
I jak już pisałam, żadna antykoncepcja nie daje 100% pewności. Znam przypadek gdzie dziewczyna zaszła w ciążę biorąc tabletki, a jej partner miał prezerwatywę
 
Chłopak nie chce uprawiać seksu i robi rodła swojej partnerki, bo ona ma na to parcie. Gdyby była odwrotna sytuacja, facet zostałby nazwany gnojem, któremu zależy tylko na seksie, a w tej sytuacji facet ma się wykastrować 🤣🤣🤣
 
Jeśli uprawia się seks trzeba być świadomym, że może być z tego ciąża i owszem seks uprawiałam tylko z kimś, przy kim dopuszczałam myśl, że może być ojcem mojego dziecka, a nie z pierwszym lepszym. Sam autor pisze, że nie ma parcia na seks i nie jest mu potrzebny więc nie mam pojęcia po co się przypieprzasz.
I jak już pisałam, żadna antykoncepcja nie daje 100% pewności. Znam przypadek gdzie dziewczyna zaszła w ciążę biorąc tabletki, a jej partner miał prezerwatywę
To raczej nie używali tej antykoncepcji poprawnie...
 
Chłopak nie chce uprawiać seksu i robi rodła swojej partnerki, bo ona ma na to parcie. Gdyby była odwrotna sytuacja, facet zostałby nazwany gnojem, któremu zależy tylko na seksie, a w tej sytuacji facet ma się wykastrować 🤣🤣🤣
Bo kobiety takie są :p co złe to facet a jak facet zostaje wrobiony w ciąże to dalej on jest tym złym i niedobrym. A seks to po bożemu, byle dzieci z tego były.
 
reklama
Nie wiem, nie byłam z nimi w łóżku, ale jak widać jest możliwe zajść w ciążę przy podwójnym zabezpieczeniu
Owszem, jeśli się go nie stosuje to można zajść w ciąże i z potrójnym zabezpieczeniem.
Nikt kto poprawnie używa te dwie metody antykoncepcji w ciąże nie zajdzie. Podstawy biologii i medycyny się kłaniają...
 
Do góry