reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie chce brać odpowiedzialności za dziecko

Dołączył(a)
10 Maj 2021
Postów
3
Witam.
Moja dziewczyna ma bardzo wysokie libido i za wszelką cenę chce uprawiać ze mną seks. Ja nie chce brać odpowiedzialności finansowej czy jakichkolwiek obowiązków za dziecko, w przypadku wpadki. Podkreślam, że to ona chce uprawiać seks, ja nie mam na to parcia. Czy istnieje jakieś prawomocne pismo do zrzekania się wszelkich odpowiedzialności, obowiązków i praw do dziecka?
 
reklama
Sorki doczytałam, że nie chcesz brać odpowiedzialności.
Możesz z nią nie uprawiać seksu jeśli boisz się wpadki i nie jesteś gotowy na dzieci. Tak czy inaczej nie możesz uniknac odpowiedzialnosci za wpadkę.
Seks uprawia para, dlatego też para ponosi odpowiedzialność za wszystko co z tym związane.
Warto byłoby pomyślec o dobrej antykoncepcji.
 
Witam.
Moja dziewczyna ma bardzo wysokie libido i za wszelką cenę chce uprawiać ze mną seks. Ja nie chce brać odpowiedzialności finansowej czy jakichkolwiek obowiązków za dziecko, w przypadku wpadki. Podkreślam, że to ona chce uprawiać seks, ja nie mam na to parcia. Czy istnieje jakieś prawomocne pismo do zrzekania się wszelkich odpowiedzialności, obowiązków i praw do dziecka?

Jeśli boisz się wpadki to po prostu nie uprawiaj seksu to daje stuprocentową pewność że ciąży nie będzie, albo zabezpieczajcie się podwójnie, tak żeby ryzyko było jak najmniejsze.
Albo zrób wazektomie, akurat ona w naszym kraju jest legalna.
Ale to i tak nigdy nie daje 100% pewności że wpadka się nie zdarzy. A jak się zdarzy no to wybacz ale razem seks uprawiacie więc i odpowiedzialność jest wasza wspólna jeśli coś się zadzieje. Warto z partnerka porozmawiać co w przypadku jeśli ciąża by się zdarzyła a nie szukać na forum rozwiązania jak się wymigać w razie czego.
 
Jeśli boisz się wpadki to po prostu nie uprawiaj seksu to daje stuprocentową pewność że ciąży nie będzie, albo zabezpieczajcie się podwójnie, tak żeby ryzyko było jak najmniejsze.
Albo zrób wazektomie, akurat ona w naszym kraju jest legalna.
Ale to i tak nigdy nie daje 100% pewności że wpadka się nie zdarzy. A jak się zdarzy no to wybacz ale razem seks uprawiacie więc i odpowiedzialność jest wasza wspólna jeśli coś się zadzieje. Warto z partnerka porozmawiać co w przypadku jeśli ciąża by się zdarzyła a nie szukać na forum rozwiązania jak się wymigać w razie czego.
Nie chce się wymigać tylko chce by moja dziewczyna była zadowolona, a będzie gdy będziemy uprawiać seks. Ja na to parcia nie mam, tylko ona. No cóż, trudno, będę musiał jej powiedzieć, że nie mam zamiaru uprawiać z nią seksu, bo nie mam zamiaru marnować sobie życia na dziecko z wpadki...
 
Kompletnie nie rozumiem.
Jestes z dziewczyna. Nie wiem z jakiego powodu skoro na seks nie masz parcia. A jeśli mi stwierdzisz, ze jesteś z nią, bo ja kochasz to co to za problem jakby z tego było dziecko? W końcu to nie obca istota tylko wasze wspólne. W czym problem?
Nie masz parcia na seks, robisz to tylko ze względu na dziewczynę. Normalnie jestem pod wrażeniem twojego poświęcenia.
Bo przecież nie można znaleźć sobie partnerki z podobnym temperamentem seksualnym. Och biedny ty...
 
Nie chce się wymigać tylko chce by moja dziewczyna była zadowolona, a będzie gdy będziemy uprawiać seks. Ja na to parcia nie mam, tylko ona. No cóż, trudno, będę musiał jej powiedzieć, że nie mam zamiaru uprawiać z nią seksu, bo nie mam zamiaru marnować sobie życia na dziecko z wpadki...

To w takim razie albo dziewczyna zaakceptuje twoje podejście albo szukaj sobie kogoś komu też nie będzie tak jak tobie zależało na seksie albo znajdź dziewczyne która tak jak ty w 100% wie że nie chce ciąży, dziecka i w razie wpadki będzie gotowa na usunięcie.
 
reklama
Daleka jestem od sarkazmu i złośliwości, ale pierwsze co mi przyszło do głowy, to odpowiedź: kastracja...

Ale... ok...

Nie ma takiej możliwości. Porozmawiaj z dziewczyną, pomyślcie o dodatkowych zabezpieczeniach albo zrezygnujcie z seksu waginalnego. Dobrze byłoby też wiedzieć jak dziewczyna zapatruje się na kwestie macierzyństwa - dziecko można oddać do adopcji.
Natomiast jeśli nie zgadzacie się z dziewczyną w kwestiach rodzicielstwa i seksualnych to raczej trudno wróżyć temu związkowi przyszłość...
 
Do góry