reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie chce butli!!!

mama miniusia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Listopad 2005
Postów
40
Dominik ma 14 miesiecy od jakiegos tygodnia ubzdural sobie,ze nie bedzie pic z butelki(przed snem zawsze dostawal mleko lub kaszke przez butelke)no i co z nim robic? ::) z kaszka w sumie to nie ma problemu,bo zawsze moge dac mu lyzeczka,ale z co mlekiem?pic z kubeczka nie potrafi,bo wszystko wylewa albo gryzie kubek,a przeciez mleczko pic musi.Pomozcie! moze tez macie,lub mialyscie taki problem ze swoim maluchem?
 
reklama
Według mnie wcale nie musi pić mleczka :)
Moja córka ma prawie 15 miesięcy i nie pije mleka już jakieś pół roku. Dostaje posiłki mleczne jak: kaszka, serek (danonek lub inny homogenizowany), owoce z jogurtem, a wieczorem cycusia.
 
moja corka jest od 2 miesiaca na butli (teraz ma 5,5 miesiaca) i do wczoraj nie bylo problemu , wlasnie wczoraj jak sie obudzila rano przestala pic mleko przez smoczek, bardzo chetnie je zupki i deserki ze sloiczka , czyli lyzeczka, mleka raczej nie da sie lyzeczka podac:baffled: , nie chce juz nawet liczyc ile juz tego wylalam , bo za kazda proba robie jej nowe.dzisiaj na noc dalam jej kaszke ze sloiczka hippa pewnie przespi cala noc , ale rano bedzie pewnie wojna.nie wiem co robic czy przeczekac i moze znowu jej posmakuje, czy przestawic radykalnie na kaszki na mleku modyfikowanym,herbatke pije z butli i nie ma problemu,wiec nie jest to jakis wstret do butelki..................
 
Do góry