reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie chce chlopca.!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zresztą koleżanka Milenka lata sobie po forum i opisuje historie swoich koleżanek i znajomych.
Szkoda,że nie opowie czegoś o swoim życiu a tylko o innych osobach opowiada.
Widziałam tylko jeden wpis o sobie.

Po co to?

Już to dawno chciałam napisać..
Dobrze, że moderator jest zorientowany i to nadmienił(a).

Takie historie, żeby może samej się lepiej poczuć, ludzie nie dajcie się wkręcać....
 
reklama
A czemu zaraz plotki?I tak tej kolezanki nie znamy wiec nie obgadujemy tylko omawiamy temat.Nie dotyczy to bezposrednio jej tylko ogolnie.Jezeli ta ciaze planowala to jest egoistka skoro swojego syna nie kocha i tak jak napisalam chyba za szybko w ciaze udalo jej sie zajsc bo nie jest zadowolona z tego co dal jej Bog czy los jak tam wolicie.Jezeli bylo nie planowane,,,to nie wiem.Ja poprostu tego nie rozumie i zdania nie zmienie.A pisac bede co bede chcial bo to jest w koncu forum
 
Może ta cała Milenka to jakiś bajkopisarz i wymyśla te wszystkie historie,a może to są jej historie a tylko pisze że czyjeś.
 
A przeczytajcie sobie dziewczyny wpis do bloga Milenki śmieszna sytułacja ciekawe czy prawdziwa?A o córce 9 letniej nic niepiszesze(wstydzi sie jej albo poprostu jej niema).
 
milenka-A może tak coś o sobie i swoich dzieciach a nie tylko cudze problemy komentujesz.
Zresztą teraz to już po ptokach i tak nikt ci nie uwierzy.
Następna cisowianka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dobrze, że jej nie znasz, bo byś tylko zaszkodziła.
Kobieta ma ewidentną depresję poporodową, a Wy ... szkoda mi słów.
Takie kobiety zamiast piętnować trzeba natychmiast wysłać do specjalisty. A takie gadanie może tylko pogłębić chorobę.
 
Do góry