reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie chce chlopca.!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jestem załamana tym co przeczytałam...
ja tez chcialam dziewczynke(i mam),ale gdyby to był chlopiec to tez bym go strasznie kochała, bo jak nie kochać własnego dziecka???
i zeby jescze koleżance opowiadać takie rzeczy, że ona chciala dziewczynkę..
nie obraź sie ale ona jest chora osoba....
niech troche poczyta na wątku STARAMY SIE i potem niech troche pomyśli.
dobrze ze jej nie znam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Wcześniejsza wypowiedź była właśnie do tego wpisu. Jestem początkująca i nie radzę sobie jeszcze dobrze.
P.S. Jest chorą osobą, a nie ZŁĄ!!!!
 
reklama
Dobrze, że jej nie znasz, bo byś tylko zaszkodziła.
Kobieta ma ewidentną depresję poporodową, a Wy ... szkoda mi słów.
Takie kobiety zamiast piętnować trzeba natychmiast wysłać do specjalisty. A takie gadanie może tylko pogłębić chorobę.
A my co?

Pozatym koleżanka wymyśliła sobie tą sytuacje i na szczęście nie ma takiej kobiety.
Wymysł założyciela wątku :tak:
 
Do góry