reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nie chcę dziecka

1mirelka przede wszystkim NIC NA SIŁĘ. Nie każda kobieta musi być matką jak i nie każdy facet musi być ojcem. Zapewniam Cię, że jeśli pisane jest Ci zostać mamą to w odpowiednim momencie poczujesz to!
Ja osobiście gdzieś tak do 24 roku życia nie wyobrażałam sobie siebie w roli mamy. Mało tego ja wręcz twierdziłam, że jeśli już się przydarzy to lepiej żeby moja mama je wychowała. Ale w wieku 28 lat nie mogłam się doczekać maleństwa. Poprostu przyszedł taki moment, że w odpowiednim momencie posłuchałam swojego ciała i rozumu. Ale jak mój synek się urodził to zapierałam się nogami i rękami, że ani jednego więcej. Teraz jestem szczęśliwą mamą i marzę o rodzeństwie dla mojego synka.
Także spokojnie.. jeśli przyjdzie czas na Ciebie bez obaw- nie przeoczysz tego. A jeśli nie- to trudno.. i tak bywa.. :sorry:
 
reklama
Ja całe życie nie chciałam mieć dzieci, a któregoś dnia po prostu zapragnęłam dziecka, jak niczego innego na świecie! Teraz trzecie jest już w drodze. Myślę, że prawie każda kobieta dojrzewa do macierzyństwa prędzej, czy później. Ważne jest tylko, żeby mieć poczucie, że dziecko to właściwa decyzja i że dla jego wychowania nie porzucimy swoich pasji, czy wielkich planów zawodowych. Bo wtedy dziecko stanie się balastem, a nie naszym szczęściem.
 
Do góry