reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nie chce mleka z butli

e-stera

Fan(ka)
Miasto
Północny wschód
Znam takie dziecko, teraz 9 miesiecy i dopiero od miesiaca pije z butli-Nuka...........wolał głodować niż zjeść z butli.Chyba trzeba czasu na takie dzieic i cierpliwosci.......nic innego nie zrobisz

reklama

Katerina71

Szczęśliwa mamuśka
Miasto
Wrocław
Mój synek ma teraz prawie 9 miesięcy i też nie ma mowy żeby wypił mleko z butli. I nie ma różnicy czy to jest dzień czy noc czy to moje mleczko ściągnięte z piersi czy też modyfikowane nie chce i już. Jak był mniejszy to jeszcze czasami wypił ale to bardzo rzadko.Czasami jest to nie na rękę ale cóż chyba nic nie poradzimy...

donka15

Zaciekawiona BB
już wrzuciłam sobie na luz:) najważniejsze, że zaczął przesypiać noce, nad ranem podoi prawie pustego cyca:):):) ale nie krzyczy więc nie jest głodny:):):) a później już nie ma problemu robie mu mleko z kaszka i wcina łyżeczką. Pozdrawiam i dzięki za rady

misia391

Zaangażowana w BB
Miasto
Piła
wydaje mi się że to taki wiek ...
moja nadia ma juz 8 i pół mies. i też odstawiła sobie mleczko już jak miała z 7mies.
ale i tak jej wmuszam bo ona nie chce pić ani mleka, ani kaczek, owsianek... z butli to pije tylko soczki i herbatki... łyżeczka też kaszek nie je...
dlatego jak już zaśnie dość głęboko, daje jej mleczko z butelki i wtedy wypija 180ml. :-) pozdrawiam i polecam

donka15

Zaciekawiona BB
wydaje mi się że to taki wiek ...
moja nadia ma juz 8 i pół mies. i też odstawiła sobie mleczko już jak miała z 7mies.
ale i tak jej wmuszam bo ona nie chce pić ani mleka, ani kaczek, owsianek... z butli to pije tylko soczki i herbatki... łyżeczka też kaszek nie je...
dlatego jak już zaśnie dość głęboko, daje jej mleczko z butelki i wtedy wypija 180ml. :-) pozdrawiam i polecam
przykro mi ale na śpiocha też nie działa:-) taki gadzik już z niego:-D

e-stera

Fan(ka)
Miasto
Północny wschód
A ja nie polecam karmienia na spiocha.................chyba ze ktos chce dziecku zafundowac prochnice.....................zreszta 8 miesieczne dziecko nie muis jesc w nocy.............zladek tez musi odpoczac.skoor nie chce to nic na sile

myszor78

Fanka BB :)
Masz rację, karmienie w nocy to makabra dla zębów. A maluch je raczej z przyzwyczajenia i żeby pocycac, a nie z głodu. :)

reklama

martha1

Fanka BB :)
Miasto
kraków/wieliczka
No wiesz, ja juz wydałam fortunę na różne butle i smoczki, kupiłam chyba wszystkie dostępne, tyle kasy, że szkoda gadać. No i ze dwa razy zalapała - co najdziwniejsze - ze zwykłego kauczukowego smoczka...ale tylko dwa razy i to moje odciągnięte mleko. Teraz wsadzenie jakiegokolwiek smoczka do buzi kończy się histerią...wiem, że to brzmi niewiarygodnie...

myszor w zupelnosci Cie rozumiem;-)moja mała tez nie akceptuje butli owszem jeszcze herbatke pociagnie ale to naprawde musi byc mega spragniona, mleka za chiny sie nie tknie, no i takiego smoka do cyckania tez nie chce, wiec coz taki urok tych naszych dzieciaczkow takie dzieci tez sa:tak:dobrze ze slicznie je łyżeczka, i pocieszam sie tym ze przynajmniej nie bede miec problemu z odstawieniem butelki ;-)

Do góry