reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie chce pic mleka

niemowlę w wieku Twojego synka powinno wypić/zjeść 4 posiłki mleczne po ok 180 ml
wychodzi Wam tyle z kaszek i deserków ???
 
reklama
Kaszke je rano i wieczorem. Na drugie sniadanie je biszkopty z deserkiem pozniej zupke na obiad wieczorem tez jakies owoce i na noc kasze... Miedzy posilkami oczywiscie dostaje soki lub herbatki.. Deserkow z dodatkiem mleka malemu nie daje ponieważ jest alregikem.
 
jeśli możesz i masz zaplecze finansowe to postaraj się poszukać smaku mleka, który podejdzie maluszkowi, może to pepti jest nie dobre po prostu... a nan HA ??? mój wsuwał to melczko,
skonsultuj z pediatrą zmianę mleka... uważam że powinien pić melczko
z tego co napisałaś, je 3 x kaszkę czyli 3 posiłki mleczne, brakuje jednego...
 
Proszę o pomoc. Od początku karmie moja malutka z butelki. Nie mam pokarmu. Ale od 2 dni mała nie chce butelki. Zmuszam ja albo na spiocha podaję. Ale są to małe ilości które zje. Nie wiem czemu nagle nie chce pić z butli. Wyprubiwalam już bebilon,, bebiko,hipp, nan zwykle i w każdym przypadku to samo. A jeszcze tydzień temu ciągnęła butle ze smakiem. Oczywiście byliśmy u lekarza dwa razy a on że wszystko jest wporzadku, trza zmienić mleko i że przesadzamy. A mała płacze bo głodna i smoka tak jakby nie umie znaleźć. Widzi butelkę to grymasi. Już nie wiem co robić. Pomóżcie. Malutka ma 3 tygodnie.
 
Proszę o pomoc. Od początku karmie moja malutka z butelki. Nie mam pokarmu. Ale od 2 dni mała nie chce butelki. Zmuszam ja albo na spiocha podaję. Ale są to małe ilości które zje. Nie wiem czemu nagle nie chce pić z butli. Wyprubiwalam już bebilon,, bebiko,hipp, nan zwykle i w każdym przypadku to samo. A jeszcze tydzień temu ciągnęła butle ze smakiem. Oczywiście byliśmy u lekarza dwa razy a on że wszystko jest wporzadku, trza zmienić mleko i że przesadzamy. A mała płacze bo głodna i smoka tak jakby nie umie znaleźć. Widzi butelkę to grymasi. Już nie wiem co robić. Pomóżcie. Malutka ma 3 tygodnie.
Mój syn też wolał pierś, butli nie ruszał. Woli być głodny. To nie chodzi o to, że karmiłam z butli, ale o to czym karmiłam. Dzieci są niezwykle mądre. Może warto zawalczyć o laktację. Jeśli wolisz mm, to uzbroj się w cierpliwość. W końcu zgłodnieje na tyle, że wszystko zje. Może skonsultuje się z innym pediatra i zobacz co ci powie
 
Mój syn też wolał pierś, butli nie ruszał. Woli być głodny. To nie chodzi o to, że karmiłam z butli, ale o to czym karmiłam. Dzieci są niezwykle mądre. Może warto zawalczyć o laktację. Jeśli wolisz mm, to uzbroj się w cierpliwość. W końcu zgłodnieje na tyle, że wszystko zje. Może skonsultuje się z innym pediatra i zobacz co ci powie
Dziś mam wizytę u innego pediatry. Ciekawa jestem co mi powie. Dziś malutka rano protestował znowu ale po południu ładnie zjadła. Cyca wgl nie chce, bo przystawiam ją mimo iż pokarmu brak.
 
Do góry