reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nie chce sie myc

mummy2

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Kwiecień 2012
Postów
240
witajcie, nie wiem czy u was tez tak jest ale moja corka nie chce sie myc, zagonic ja do lazienki rano czy wieczorem na zrobienie podstawowej toalety to czasem istna walka slowna. Kiedys nie bylo takiego problemu, ale teraz mala w ogole nie chce tego robic, chyba ze jest cos na przekupstwo, np. to ze zaraz idziemy do parku itp.
 
reklama
moja córka nie chce żebym ja ją myła wieczorem, bo robię expresowy prysznic ze względów oszczędzania wody, a mąż leje jej wannę wody, pianka, bąbelki itp. Więc dziecko jak mąż ma drugą zmianę jest myte pod lekkim przymusem przeze mnie, bądź na drugi dzień przez tatusia. Ząbki na szczęście myje chętnie i do tego nie muszę jej zaganiać :-)
 
Do góry