reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie chce syropku

olllga.d

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Maj 2007
Postów
24
Miasto
Barlinek
Witam!Moja niunia ma kaszel trwający już 6 dni,nie jest częsty, ale nasila się wieczorem i w trakcie snu.Nie mam jak podać jej syropku,bo wypluwa albo całkiem nie daje sobie włożyć do buzi.Syrop próbowałam,nie jest niedobry,ma słodki smak, zmieniłam na inny na wszelki wypadek ale ona i tak nie chce!Jak tylko chcę jej dać to macha rączkami i odwraca buzię...POMOCY
 
reklama
Ja mialam ten sam problem, niestety strzykawka sie nie sprawdzila (niunia zwymiotowala). Wymieszalam wiec syrop z bobofrutem i podalam przez butelke. Wypila wszysciutko.
 
Powiem to samo strzykawka, poza tym staram się do niej mówić coś śmiesznego albo daje jej coś czym wiem ze sie zainteresuje, czasami trzeba przytrzymać rączki niestety ale przeciez zależy nam na zdrowiu dziecka.
 
reklama
Ja swojej córce zawsze podaje syrop strzykawką,ale nie od razu całą jej zawartość po troszke i to skutkuje
 
Do góry