reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie czuję ruchów dziecka w 22 tygodniu

Julita_Kow

Początkująca w BB
Dołączył(a)
4 Sierpień 2020
Postów
18
Mam pytanie które mnie nurtuje. To mój rozpoczynajacy się 22 tydzień, ciąża przebiega prawidłowo. Nie czuję jednak ruchów dziecka, czasem jedynie mogę to okreslić delikatne ,,bulgotanie". Lekarz mówi, że to sprawa łożyska na przedniej ścianie. Czy któraś z Was drogie Panie miała podobnie?
 
reklama
Rozwiązanie
G
Mam pytanie które mnie nurtuje. To mój rozpoczynajacy się 22 tydzień, ciąża przebiega prawidłowo. Nie czuję jednak ruchów dziecka, czasem jedynie mogę to okreslić delikatne ,,bulgotanie". Lekarz mówi, że to sprawa łożyska na przedniej ścianie. Czy któraś z Was drogie Panie miała podobnie?
Mam to samo. Na połówkowych synek fikal więc jest okej :)
Mam pytanie które mnie nurtuje. To mój rozpoczynajacy się 22 tydzień, ciąża przebiega prawidłowo. Nie czuję jednak ruchów dziecka, czasem jedynie mogę to okreslić delikatne ,,bulgotanie". Lekarz mówi, że to sprawa łożyska na przedniej ścianie. Czy któraś z Was drogie Panie miała podobnie?
No tak duzo osób tak ma łożysko na przedniej ścianie😊wiec mozna nie czuc tak ruchów
 
Mam pytanie które mnie nurtuje. To mój rozpoczynajacy się 22 tydzień, ciąża przebiega prawidłowo. Nie czuję jednak ruchów dziecka, czasem jedynie mogę to okreslić delikatne ,,bulgotanie". Lekarz mówi, że to sprawa łożyska na przedniej ścianie. Czy któraś z Was drogie Panie miała podobnie?
Mam to samo. Na połówkowych synek fikal więc jest okej :)
 
Rozwiązanie
Do góry