reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nie jedzenie nocne

niuniamilan

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
12 Sierpień 2008
Postów
124
Miasto
londyn
czy ktoras z Was wie kiedy powinno przestac sie dziecko karmic w nocy,obudzone poczestowac czyms do picia,jak to u Was wyglda,czy to wogole prawa ze nalezy tak robic,czy wy karmicie swoje dzieci w nocy?mowie o dzieciach karmionych butelka oczywiscie
 
reklama
Moja Helenka, jak miała ok 4 miesięcy to sama przestała się budzić w nocy i spała tak nawet 12 godz:-), oczywiście nie zawsze, nawet teraz zdarza jej się obudzić np o 3 w nocy i dostaje butle bo inaczej nie zaśnie więc chyba jest głodna, zresztą ma jeszcze prawo zgłodnieć po 7 godz niejedzenia. Myślę, że jak dziecko się budzi bardzo często tz co 2,3 godziny to trzeba dać herbatkę lub wodę bo żołądek musi w nocy trochę odpocząć, ale jak się budzi np. po 6,7,8 godz to ma prawo już być głodne i wtedy butla może być. Chyba jak dziecko ma tak koło 3 miesięcy to powinno przesypiać w nocy conajmniej jedno karmienie- gdzieś mi się to obiło o uszy. A poza tym jak dziecko ma zęby to nie powinno już w nocy jeść więc chyba powinno się już 4, 5 miesięczne dziecko odzwyczajać od karmienia w nocy.
 
Dobre pytanie.Też wlasnie chcialam o to zapytac.Mi corka ostatnio zasypia ok19 i raz lub dwa razy budzi sie w nocy.No i ja ją karmię, ale nie wiem czy powinnam.Ma 5 miesięcy.Raz spróbowałam dać jej herbatke zamiast mleka.Wypiła ale po ok godzinie obudzila sie i plakala poki nie dalam jej mleczka.Wiem,że niektóre may robią tak ,że powoli odzwyczajają malucha od jedzenia w nocy stopniowo rozrzedzając mleko aż w końcu dają samej wody do picia.Nie wiem jednak w jakich proporcjach to rozrzedzać.
 
Do góry