reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie lubie ryb!!!!

Aneczka2006

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Listopad 2009
Postów
46
Witam. Mam problem(jeśli to można tak nazwać) z synkiem. Jak wiadomo ryby są ważne w diecie naszych pociech, a mój maluszek nie chce ich jeść. Jego nie chęć do zjadania ryb zaczeła się gdy teściowa pokazała mu jak się patroszy ryby, od tamtej pory nie je nic co jest z ryby:no:.
Próbowałam go nawet oszukiwać że to kurczak albo inne mięsko ale nie daje się nabrać:zawstydzona/y:
Nie pomagają nawet filety, takie specjalne dla dzieci... .
Poradźcie mi co mam zrobić by Dawidek znów zajadał się rybkami... .
 
reklama
może spróbuj jakoś przyrządzić by nie poznał że to ryba np po grecku może jak zmieni kolor danie to nie pozna i może spróbuj dać mu rybę która w smaku mocno nie pachnie rybą np panga
 
mój syn też na ryby be ale na szczęście czasem daje się oszukać że inne to mięsko , a spróbuj może zmielić i zrobić pulpety z jakimś sosikiem albo uformuj jakieś ludki możesz wykorzystać foremki do ciastek zawsze będzie ciekawiej dla szkraba
 
Jeśli nie będzie chciał jeść to zadbaj, żeby omegi miał w inny sposób dostarczane, np. zimnotłoczony olej lniany albo świeżo zmielone siemię lniane (do posypania np. chleba, kaszki czy do jogurtu. chyba 2 małe łyżeczki dziennie starczą.
 
Do góry