reklama

Nie lubie ryb!!!!

Temat na forum 'Jedzeniowe ABC' rozpoczęty przez Aneczka2006, 1 Kwiecień 2010.

1. Aneczka2006

Aneczka2006 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam. Mam problem(jeśli to można tak nazwać) z synkiem. Jak wiadomo ryby są ważne w diecie naszych pociech, a mój maluszek nie chce ich jeść. Jego nie chęć do zjadania ryb zaczeła się gdy teściowa pokazała mu jak się patroszy ryby, od tamtej pory nie je nic co jest z ryby:no:.
    Próbowałam go nawet oszukiwać że to kurczak albo inne mięsko ale nie daje się nabrać:zawstydzona/y:
    Nie pomagają nawet filety, takie specjalne dla dzieci... .
    Poradźcie mi co mam zrobić by Dawidek znów zajadał się rybkami... .

2. Gosia_k23

Gosia_k23 luty'07 i styczeń'10

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    może spróbuj jakoś przyrządzić by nie poznał że to ryba np po grecku może jak zmieni kolor danie to nie pozna i może spróbuj dać mu rybę która w smaku mocno nie pachnie rybą np panga

3. reklama
  4. taszka74

taszka74 mama Maxa Alexa i Kacpra

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mój syn też na ryby be ale na szczęście czasem daje się oszukać że inne to mięsko , a spróbuj może zmielić i zrobić pulpety z jakimś sosikiem albo uformuj jakieś ludki możesz wykorzystać foremki do ciastek zawsze będzie ciekawiej dla szkraba

5. MissMisery

MissMisery

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jeśli nie będzie chciał jeść to zadbaj, żeby omegi miał w inny sposób dostarczane, np. zimnotłoczony olej lniany albo świeżo zmielone siemię lniane (do posypania np. chleba, kaszki czy do jogurtu. chyba 2 małe łyżeczki dziennie starczą.

Poleć forum