reklama

Nie lubie ryb!!!!

Temat na forum 'Jedzeniowe ABC' rozpoczęty przez Aneczka2006, 1 Kwiecień 2010.

1. Aneczka2006

Aneczka2006 Zaciekawiona BB

Witam. Mam problem(jeśli to można tak nazwać) z synkiem. Jak wiadomo ryby są ważne w diecie naszych pociech, a mój maluszek nie chce ich jeść. Jego nie chęć do zjadania ryb zaczeła się gdy teściowa pokazała mu jak się patroszy ryby, od tamtej pory nie je nic co jest z ryby:no:.
    Próbowałam go nawet oszukiwać że to kurczak albo inne mięsko ale nie daje się nabrać:zawstydzona/y:
    Nie pomagają nawet filety, takie specjalne dla dzieci... .
    Poradźcie mi co mam zrobić by Dawidek znów zajadał się rybkami... .

2. Gosia_k23

Gosia_k23 luty'07 i styczeń'10

może spróbuj jakoś przyrządzić by nie poznał że to ryba np po grecku może jak zmieni kolor danie to nie pozna i może spróbuj dać mu rybę która w smaku mocno nie pachnie rybą np panga

3. reklama
  4. taszka74

taszka74 mama Maxa Alexa i Kacpra

mój syn też na ryby be ale na szczęście czasem daje się oszukać że inne to mięsko , a spróbuj może zmielić i zrobić pulpety z jakimś sosikiem albo uformuj jakieś ludki możesz wykorzystać foremki do ciastek zawsze będzie ciekawiej dla szkraba

5. MissMisery

MissMisery Zaciekawiona BB

Jeśli nie będzie chciał jeść to zadbaj, żeby omegi miał w inny sposób dostarczane, np. zimnotłoczony olej lniany albo świeżo zmielone siemię lniane (do posypania np. chleba, kaszki czy do jogurtu. chyba 2 małe łyżeczki dziennie starczą.

Poleć forum