reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie ma to jak w domu... czyli nasz kącik wnętrzarski

reklama
kaskaleczna tak to naklejki. Od czasu do czasu w Biedrze są. Ja mam tak jakby dwa albo trzy komplety na ścianach połączone - kwiatki i ptaszki w klatkach. Jak złożymy dziś szafę, którą wczoraj kupiliśmy, to obfotografuję porządnie i pokażę resztę :)
 
Warto bardzo, bo często mają, albo takie piankowe, albo wypukłe miękkie, albo filcowe
U nas np ptaszki w klatkach są jakby trójwymiarowe, bo klatka jest z folii, a ptaszki filcowe pod tym WP_20131021_003.jpgWP_20131021_004.jpgWP_20131021_005.jpgWP_20131021_002.jpg
 

Załączniki

  • WP_20131021_003.jpg
    WP_20131021_003.jpg
    11,3 KB · Wyświetleń: 180
  • WP_20131021_004.jpg
    WP_20131021_004.jpg
    6,3 KB · Wyświetleń: 167
  • WP_20131021_005.jpg
    WP_20131021_005.jpg
    6,9 KB · Wyświetleń: 162
  • WP_20131021_002.jpg
    WP_20131021_002.jpg
    9,1 KB · Wyświetleń: 158
rojku - śliczne te naklejki :)

ja też Wam pokażę co udało nam się zrobić zbierając "do kupy" różne już istniejące lub nie meble...
p1.jpgp2.jpgp3.jpg
 

Załączniki

  • p1.jpg
    p1.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 222
  • p2.jpg
    p2.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 223
  • p3.jpg
    p3.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 211
dehaira, rojku super pokoiki :)
Powiedzcie, macie zamontowane w lozeczku ochraniacze? myslice ze to jest niezbedne czy mozna sobie podarowac? Slyszalam ze duzo przypadkow smierci lozeczkowej to wlasnie jak sie dziecko wtuli w takie ochraniacze... i zastanawiam sie czy montowac czy nie...
 
paula - ja ściągnę ten ochraniacz.... albo dam go tylko od strony ściany... jak dzidzia jest malutka to i tak nie poobija się o szczebelki a ja bym wolała widzieć Maleństwo cały czas. Założyłam bo taki zestaw z pościelą dostałam od siostry... ale to nie jest dobry pomysł :)
 
dziewczyny gratuluje urządzonych pokoików:) az miło popatrzeć..:) rojku dobrze ze wspomnialaś o biedronce teraz będę polowac....dehaira zazdroszcze fotela..marzy mi się pokoik dziecięcy z wieeelkim fotelem do karmienia hehhe narazie nasza dzidzia musi zadowolić się kącikiem w naszej sypialni:)

paulagd...pierwsze słyszę o śmierci łóżeczkowej spowodowanej wtuleniem się w ochraniacz:szok: cieżko mi sobie to wyobrazić....ale przyznam że zasiałaś minimalne wątpliwości bo ja osobiście zamierzałam jak najbardziej umieścic ochraniacz w łóżeczku..bez pościeli oczywiscie.
Dziewczyny macie zdanie w tej kwestii?
 
reklama
No same mowicie, że na początku to dziecko się same nie przekręci, więc nie ma jak się przydusić ochraniaczem. Zresztą śmierć łóżeczkowa kojarzy mi się z czym innym i podobno w jakimś stopniu zapobiega jej smoczek. Oczywiście wprowadzony jak już dziecko dobrze ssie pierś.
 
Do góry