reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie ma to jak w domu... czyli nasz kącik wnętrzarski

reklama
łóżko jest firmy Koło, ma podnoszony stelaż wiec jest ogromna szuflada pod- gdzie trzymamy to co niepotrzebne latem, ub to co niepotrzebne zimą
polecam jest super- materac tez od nich mamy

jejku dziekuje że tak piszecie, wiecie to wszystko moje pomysły nieskromnie powiem ;-P pozbierane przez rok czekania na mieszkanie. ciesze sie że wam sie spodobało- to zdjecia, które robilismy na sprzedaż
kupujacych było dużo, jednak co konkretny klient to chciał kupować wrzesień- a to dla nas za poźno
meble wszystkie robił nam stolarz - kolega łącznie z kuchnią.

w miejsce toaletki w sypialni bedzie łóżeczko i regał na pampersy itd. no i nad łożeczkiem powiesze Leon z literek co oststnio tu wklejałysmy.
 
reklama
U mnie to wszystko jest niedokończone, wiecznie się coś skrobie :p Ale najpierw bym musiała odgruzować conieco :p
Salon mamy urządzony takimi meblami jak ponad 20letni stół ze strychu z krzesłami, sofa ze starego mieszkania z ławą itp. więc to raczej składu nie ma :) . Jedynie kuchnia powiedzmy, że jest, chociaż jeszcze w niej trochę rzeczy brakuje :) Ale może cosik wrzucę, jak mnie odwaga najdzie, bo po takich zdjęciach jak wrzuciłaś Magda86Poznan to aż głupio
 
Do góry