reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie mam okresu a test negatywny

Dołączył(a)
21 Lipiec 2017
Postów
2
Witam. Od tygodnia nie mam miesiączki i się tym niepokoje bo zazwyczaj była regularna ewentualnie 2 dni mogła się opóźnić. Zrobilam juz test ale wyszedl negatywny a ja dalej nie mam miesiaczki. 2tygodnie temu kiedy kochałam się z moim partnerem on w momencie wyjścia doszedł i niewielka ilość jego spermy przedostała sie do środka. Czy test może kłamać? I ja jednak jestem w ciazy? Może ktoś miał podobna sytuacje. Proszę piszcie bo się zaczynam denerwować
 
reklama
Rozwiązanie
Najlepiej zrobić test z krwi bhcg masz wtedy 100%pewnosci skoro stosunek z możliwością zajścia w ciążę był 2tyg temu to test z krwi będzie już możliwie wiarygodny. Test aptekowy robi nieraz psikusy. Ja byłam w ciąży a wychodził negatywny i to sporo po terminie. Okazało się że owulacja się przesunęła. Tak miałam przy starszej córce. Teraz jak wkoncu udało się zajść przy monitprowanym cyklu test był dodatni ale słabo dopiero bhcg pokazała 100%ciaze. Wez też pod i uwagę że mamy lato jest ciepło i zazwyczaj w takim czasie wszystko się może przesunac
Ja mierze temp ciala i nanosze na wykresy. 99% cykli mam 27/28 dniowych z owulacja okolo 14/15 dc i wzrostem temp. W tym cyklu wyobraź sobie wczoraj miałam dostać @ wg wcześniejszych cykli a tu niespodzianka! Wczoraj dopiero był wzrost temp. i zapewne owulacja ..w 28 tc. Może u Ciebie podobnie tym razem? Być może zawirowania w cyklu.

Zrób bete lub poczekaj kilka dni i zrob znow test. Czy test może kłamać? Chyba średnio. Sznasne na ciążę są ale małe bardzo.
 
Ostatnia edycja:
Od 2 lat prowadzę kalendarzyk i jeszcze mnie nigdy nie zawiódł aż do teraz. Najgorsze jest te czekanie i ta nieświadomość. Ile czasu po stosunku powinno zrobić sobie test ?
 
Kalendarzyk to kalendarzyk przstarzala metoda troche, zawodna bardzo, może zawieść bo opiera się na zasadach prostej matematyki, średniej...obserwacje to obserwacje cyklu. Bardzo duża różnica.

Po stosunku to jesli był w dniach plodnych to okolo 2 tygodnie, czyli +/- w dni @ lub kilka dni po.
 
Najlepiej zrobić test z krwi bhcg masz wtedy 100%pewnosci skoro stosunek z możliwością zajścia w ciążę był 2tyg temu to test z krwi będzie już możliwie wiarygodny. Test aptekowy robi nieraz psikusy. Ja byłam w ciąży a wychodził negatywny i to sporo po terminie. Okazało się że owulacja się przesunęła. Tak miałam przy starszej córce. Teraz jak wkoncu udało się zajść przy monitprowanym cyklu test był dodatni ale słabo dopiero bhcg pokazała 100%ciaze. Wez też pod i uwagę że mamy lato jest ciepło i zazwyczaj w takim czasie wszystko się może przesunac
 
Rozwiązanie
Do góry