reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie moge zajsc w ciaze od 16 mies ktos ma podobnie?

Dołączył(a)
10 Wrzesień 2018
Postów
2
Potrzebuje rady,wsparcia mam jednego synka 6 letniego,staramy sie o drugie i nie wychdzi.Moje wyniki idealne,maz ma dobre wyniki.Udalo sie w grudniu przy pomocy stymulacji ale poronilam samoistnie dalej sie staram.i nic :(
 
reklama
Ja mam wszystkie badania zrobione hormony,usg,cytologie,tarczyce jie ma zadnych powodow zebyn mogla nie zajsc poza tym zaszlam przy stymulacji wiec jajniki tez drozne
 
Ponoc, jak kobieta sie bardzo nakreca to ciezko jest jej zajsc w ciaze. A jak odpusci to potem szok gdy pojawia sie dwie kreski. Znam duzo takich par. Jesli oboje macie dobre wyniki, proponuje wrzucic troszke na luz. Moze jakis romantyczny wyjazd z mezem? Tak, zeby sie zrelaksowac a przy okazji poszalec w lozku,hehehe Tylko postaraj sie nie stresowac, jesli juz dwa razy udalo Ci sie zajsc to na pewno znowu sie uda. Zycze powodzenia;););)
 
Zgadzam się 100% z maksimas to samo usłyszałam od swojego lekarza jak zaczęłam starania o drugie dziecko że kobiety się nakręcają myślą tylko o tym ;)Sama tak miałam więc odpuściłam i stwierdziłam że jeśli bardzo chcemy to się uda prędzej czy później i przestałam się nakręcać. Kilka tygodni później pojechaliśmy sami w góry na rocznicę ślubu :-Dbył totalny relax i luz w dniu spodziewanej miesiączki i kilka dni po zrobiłam teścik i dwie kreski, czekam na lekarza bo to początek;):) więc takie odreagowanie od codzienności, wyjechanie nawet na 2 dni dobrze robi :yes:
 
Do góry