reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie nadajesz sie..

Witajcie.
Nadszedl ten moment..uslyszalam od swojego faceta,ze sie nie nadaje na urodzenie dziecka.
Dzis chcialam zaaranzowac nasz seks i rzucilam "chodz postaramy sie o Zosie" - chcemy by nasza corka miala tak na imie -
Przeokropny ból uslyszec takie slowa..

Tez slyszalyscie od swoich facetow takie podle slowa?
Ignorowac to?
Mamy dosc trudny okres w swoim zyciu, duzo stresu..ale zeby az takie mocne slowa rzucac wiedzac,ze bardzo dotyka mnie temat trudnosci zajscia w ciaze.
Nie wiem jak sie zachowac..czy byc zla i czekac az przeprosi? Czy zignorowac to..
Bardzo glupio mi to tutaj pisac,ale nie mam z kim o tym porozmawiac..a jest mi cholernie przykro.

Skoro się staracie o dziecko jesteście na dość poważnym etapie związku, nie zmienia to faktu, że żadna ilość stresów i problemów w życiu nie usprawiedliwia rzucania taki słów do kobiety, która bardzo chce dziecka i ją takie teksty ruszają.
Ogólnie są słowa w związkach, które nie powinny nigdy paść i czasem trzeba się ugryźć w jęzor. Ty wiesz najlepiej jak jest między wami, jaki to człowiek, czy go jednorazowo coś ugryzło, czy lepiej go wziąć pod lupę.
Miałam podobnie parę lat temu. Mój ex rzucił hasło staramy się. Ok wspaniale! No to jedziemy z tematem. Odkąd dałam się namówić przestaliśmy ze sobą sypiać. Zbliżenia ograniczyły się do raz na 2 miesiące i stale słuchałam, ze to moja wina, że nie mamy dziecka, a on tak bardzo chce. Logiczne argumenty, że nie tak działa organizm kobiety, że komórka jajowa się nie dostosuje do jego widzi mi się, a kobieta to nie królik, że włoży wyjmie = ciąża, nie trafiały. Moja wina i już. Rozeszliśmy się około roku po tym haśle i oczywiście nasłuchałam się jak on chcę mieć rodzinę, a ja to uniemożliwiam haha... Chyba jednak nie chciał, nie dorósł bo jest obecnie sam jak palec, a ja od 1,5 roku mam cudownego faceta z którym już za 10 tygodni będziemy tulić córeczkę.
No ale każdy przypadek jest inny. Poobserwowałabym tego Twojego na Twoim miejscu. Może nie przemyślał co palnął, a może to zwiastuje grubszą sprawę.
 
reklama
Hej dziewczyny,

Na codzien jest czulym facetem, bardzo duzo uczuc sobie okazujemy. Czesto mowimy sobie -Kocham Cie - itd.
Dlatego te slowa tak bardzo mnie zaaniepokoily.
Ostatnio rzucil rowniez tekstem,ze u nas na osiedlu to wszystkie na niego leca..
Ten tekst wyszedl z jego ust tez tak jakos nagle i bez poruszania nawet takiego tematu.
Stal sie po prostu dziwny!!!

Staramy sie juz pol roku tak porzadnie.
Awantura...hm,no od wczoraj go ignoruje. Dzis rano przytulal sie to odrzucilam jego podchody.
Nie moge po prostu czuje do niego taki wstret od wczoraj!!!
Ja tam informuje takiego typu testy. Robię porostu swoje w nerwach mówi się różne rzeczy których się nawet nie przemysli. Może z nim porozmawiaj na spokojnie powiedz że Cię to tak zabolało? A co do ciąży może porostu odpuść nie myśl tak o dziecku czy się uda czy nie. Może wtedy wam wyjdzie :)
 
Kochane moje wczoraj po prostu sie spakowal i wyprowadzil..szok...z dnia na dzien podjal decyzje..brak slow.
 
Kochane moje wczoraj po prostu sie spakowal i wyprowadzil..szok...z dnia na dzien podjal decyzje..brak slow.
Ehh czyli to co u mnie. Niby chciał, a tak naprawdę nie chciał. Spokojnie któregoś dnia przyjdzie mężczyzna który będzie Cię nosić na rękach. Ja dziś jestem mega szczęśliwa i wdzięczna mojemu byłemu że odszedł:) Dziś jestem kochana i wiem, że moja córka będzie mieć tatę z prawdziwego zdarzenia i tego samego Tobie życzę z całego serca :*
 
Kochane moje wczoraj po prostu sie spakowal i wyprowadzil..szok...z dnia na dzien podjal decyzje..brak slow.
Ojjj czyli jednak te teksty nie były rzucane tak bez powodu....
Dupek... [emoji2959] na pewno jest Ci teraz ciężko, ale n znajdziesz mężczyznę który pokocha cię z całego serca i będzie ciebie wart [emoji847][emoji847][emoji847]
 
reklama
reklama
Do góry