reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie/obecności

Leyna

Mama Pitera i Micha :)
Dołączył(a)
14 Luty 2006
Postów
4 231
Miasto
Poznań
Dziewczyny ponieważ koniec lipca tuż tuż i niedługo rozpoczniemy akcję "rozdwajam się" proponuję abyśmy w tym wątku dawały o sobie znać, że jeszcze trwamy na posterunku. Jak któraś się nie zgłosi to będzie to znaczyło, że coś się dzieje :) Ja ze swojej strony mogę od razu zaznaczyć, że nie wiem czy się jutro zgłoszę, bo idę do szpitala na badania i mogą mnie w nim zatrzymać.
Zastanawiam się też nad jakąś "akcją społeczną" typu powiadamiamy się o tym, że już jesteśmy rozdwojone, tak jak to robią lipcówki. Jakieś smsiki może? Tylko do kogo? Co Wy na to?
 
reklama
Leyna, myślę że to bardzo dobry pomysł...
ja przebudziłam się dziś w nocy i pomyślałam,że jesli zacznę rodzić, to zanim pojadę do szpitala muszę włączyć komputer i wysłac informacje,że to już :)
 
Bardzo fajny pomysł, Leyna. Też właśnie o tym myślałam. Chyba sms-ki najlepsiejsze ;) Proponuję wysłać do siebie wzajemnie numery tel. kom. lub do jednej osoby wszystkie, a ta niech zrobi "mini-książkę telefoniczną" i roześle pozostałym. Co Wy na to?
 
Dziewczyny, bardzo fajny pomysl.
Moze by tak wyslac Leynie na priv wszystkie numery, a ona zrobi z nich mala ksiazke tel. i rozesle nam tez na priva. Chyba, ze Leynie sie nie chce to ja moge sie tym zajac :)
 
Ok dziewczynki, to sie tym zajme, ale listy z numerami publikowac nie bedziemy moze, co? Tylko rozesle Wam tez na priva, ok?
 
reklama
Do góry