reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nie pamiętam wczorajszego dnia

BetiPS

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Maj 2018
Postów
966
Dziewczyny, tak jak w temacie. Nie pamiętam zupełnie wczorajszego dnia. Nie wiem co się działo. Maz mówi że byłam w.aptece, byliśmy na obiedzie, córka jeździła rowerem, a ja nic, a nic nie pamiętam z tego. Jestem w 8 tc i 4 dniu. Jestem przerażona tym co się dzieje. Przyjmuje prolutex w zastrzykach 25 mg i dopochowowo 400g progresteronu. Nie wiem co mam o tym myśleć. Mam zbadać elektrolity i glukozę na czczo tak poradziła mi ginekolog. Moze, któraś z Was spotkała się z czymś takim?
 
reklama
Rozwiązanie
Konsultowałam się z ginekolog. Kazała zrobić wyniki zwłaszcza elektrolity, które wykonałam. Powiedziała że muszę więcej pić. Z neurologiem jest taki problem i z IP że nic nie zrobią. Na tym etapie nie wykonają rezonansu ani innego badania, wiem bo w poprzedniej ciąży uderzyłam się w głowę i przerabiałam i neurologa i IP.
Dziewczyny, tak jak w temacie. Nie pamiętam zupełnie wczorajszego dnia. Nie wiem co się działo. Maz mówi że byłam w.aptece, byliśmy na obiedzie, córka jeździła rowerem, a ja nic, a nic nie pamiętam z tego. Jestem w 8 tc i 4 dniu. Jestem przerażona tym co się dzieje. Przyjmuje prolutex w zastrzykach 25 mg i dopochowowo 400g progresteronu. Nie wiem co mam o tym myśleć. Mam zbadać elektrolity i glukozę na czczo tak poradziła mi ginekolog. Moze, któraś z Was spotkała się z czymś takim?

Poszłabym na wizytę do neurologa na cito, jeśli nie masz wątpliwości to IP - przecież to może być objaw np mikroudaru i nie można tego bagatelizować.
 
Konsultowałam się z ginekolog. Kazała zrobić wyniki zwłaszcza elektrolity, które wykonałam. Powiedziała że muszę więcej pić. Z neurologiem jest taki problem i z IP że nic nie zrobią. Na tym etapie nie wykonają rezonansu ani innego badania, wiem bo w poprzedniej ciąży uderzyłam się w głowę i przerabiałam i neurologa i IP.
 
Rozwiązanie
Do góry