reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie pęknięty pęcherzyk graffa i brak miesiączki

Dołączył(a)
24 Listopad 2020
Postów
7
Tydzień temu byłam u ginekologa stwierdził , że nie pękł pęcherzyk graffa i nie bylo owulacji . Dzisiaj mam 41dc i żadnych objawów na miesiączkę . Czy ktoś miał podobna sytuacje i jak długo miesiączka się spóźniała ? Mam nieregularne cykle , ale dawno nie miałam tak długiego cyklu...
 
reklama
Mysle ze jeśli nie będzie on wywolany ,to może to bardzo długo trwać, moja koleżanka i po 50/60 dni miala
 
Dziewczyny mam cykle 32-33 dziś 16 dc - byłam na monitoringu pęcherzyk ma 26mm - kazała mi działać i zobaczymy co za 2 dni czy pękł czy nic się nie uda .. to kolejny cykl z clo - 4 - ręce mi opadają ze to takie skomplikowane się robi ... co wasi lekarze mówią O wielkości pęcherzyka czy przy 26 mm ma szanse pęknąć ? Ogólnie czuje ból i napięcie i mam śluz taki jak powinnam ... :/ już sama nie wiem ale może któraś zaszła w ciąże mimo za dużego pęcherzyka ? I taki moj urok ?
 
Do góry