reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Nie planowana wpadka?

OlkaC

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Współżyłam z chłopakiem w dniu okresu, do wytrysku nie doszło. Potem zdarzeniu miałam jeszcze 4 dni miesiączkę. Do wytrysku nie doszło, ale był płyn. Od tamtej pory nic tych rzeczy nie robiliśmy
Dwa tygodnie po tym zdarzeniu zaczęły bolec mnie piersi i wydzielać się śluz. Tydzień przed spodziewana miesiączka przestały boleć i nie było śluzu białego.
Poszłam na test beta HCG 6 dni przed spodziewana miesiączka wyszedł mi wynik 0,100.
Mam podwyższone OB też tak wyszło z krwi.
Teraz spóźnia mi się okres. A w sumie dzisiaj powinnam dostać.

Dodam że moja beta zawsze była powyżej 0

Czy to nie jest ciąża?

reklama

czarnu1a

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ciąża zaczyna się jak wynik wskazuje od 5 w górę , u ciebie kompletnie jest brak ciąży ty masz jak napisałaś 0.100 więc tu nic nie ma , poczekaj na okres , a jak go nie dostaniesz idź znowu na betę

OlkaC

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Czyli 0,100 nie może być 6 dni przed spodziewaną miesiączką? Musi być conajmniej 5?
Też właśnie tak myślałam, ale wolałam się upewnić

Patrycja35

Rozwiązania
0
Czyli 0,100 nie może być 6 dni przed spodziewaną miesiączką? Musi być conajmniej 5?
Też właśnie tak myślałam, ale wolałam się upewnić
Tak jezeli masz 5 to mozna podejrzewac ciaze...czasem beta sie lekko podwyzsza ...ale do 5 to jest norma..:)

OlkaC

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Moze byc planowana wpadka? :).
I tak i nie XD
No bo zobacz taki przypadek jak jakaś para nie może mniej dziecka a bardzo chcą. Nie może bo lekarz tak powiedział. Nie zabezpieczali się i nagle niespodzianka i jest ciąża. Takie coś można nazwać planową wpadką

OlkaC

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Tak jezeli masz 5 to mozna podejrzewac ciaze...czasem beta sie lekko podwyzsza ...ale do 5 to jest norma..:)
Ale i tak chyba już tydzień przed spodziewaną to musi być to 5 ponad. Ale nie wiem bo nigdy nie znalazłam się w takiej sytuacji.

Beta się chyba podwyższa wraz z cyklem, ale pewna nie jestem

reklama

OlkaC

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ciąża zaczyna się jak wynik wskazuje od 5 w górę , u ciebie kompletnie jest brak ciąży ty masz jak napisałaś 0.100 więc tu nic nie ma , poczekaj na okres , a jak go nie dostaniesz idź znowu na betę
Może się nagle aż tak powiększyć do ponad 5?

Marta Anna Z.

Rozwiązania
0
I tak i nie XD
No bo zobacz taki przypadek jak jakaś para nie może mniej dziecka a bardzo chcą. Nie może bo lekarz tak powiedział. Nie zabezpieczali się i nagle niespodzianka i jest ciąża. Takie coś można nazwać planową wpadką
Noooo mocno naciągane, ale niech bedzie hahah :D

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry