reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie planowana wpadka?

OlkaC

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
16 Sierpień 2019
Postów
104
Współżyłam z chłopakiem w dniu okresu, do wytrysku nie doszło. Potem zdarzeniu miałam jeszcze 4 dni miesiączkę. Do wytrysku nie doszło, ale był płyn. Od tamtej pory nic tych rzeczy nie robiliśmy
Dwa tygodnie po tym zdarzeniu zaczęły bolec mnie piersi i wydzielać się śluz. Tydzień przed spodziewana miesiączka przestały boleć i nie było śluzu białego.
Poszłam na test beta HCG 6 dni przed spodziewana miesiączka wyszedł mi wynik 0,100.
Mam podwyższone OB też tak wyszło z krwi.
Teraz spóźnia mi się okres. A w sumie dzisiaj powinnam dostać.

Dodam że moja beta zawsze była powyżej 0

Czy to nie jest ciąża?
 
reklama
reklama
Raczej w ciąży nie jesteś ,a bete to najpewniej się robi w dniu spodziewanej @ a nie tydzień wcześniej
Tak wiem że w dniu, a nie przed ale zrobiłam tylko z tego powodu co opisałam. Że potem już nie współżyłam a idąc kalendarzem który się nie sprawdza dni podane miałam mieć w ostatnie dni lipca, ale cały cykl się mógł przesunąć. Nie wierze w te kalendarzyki. Nie są regularne i dlatego zrobiłam wcześniej, bo jakby coś było to by już musiał być 6 dni przed raczej w tej sytuacji podkreślam.

Miałam przesunięty cykl miesiąc temu
 
reklama
Do góry