reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie potrafię korzystać z forum !!!

Cyba mi się udało, samo się włączyło, teraz tylko muszę coś napisać w forum i się zapisuje.
 
reklama
mam pytanko, mianowicie jak wejsc w ostatnio przeczytana strone na jakims watku, zawsze mi jajmie, przeszukanie na ktorej to ja to stronie skonczylam, nawet zaczelam zapisywac na kartce numer ostatniej strony, a moze to maozna jakos inaczej rozwiazac co?
 
Witam !!!
Nie bardzo wychodzi mi komunikacja na forum, zniknęły gdzieś moje suwaczki, a wiem że zrobiłam sobie całkiem fajne, starałam się nawet przywitać na forum powitalnym ale do tej pory nie wiem czy mi wyszło :-)

Pozdrawiam wszystkich !!!
 
Hej.
Radzisz sobie nieźle ;-);-)
Tutaj się przywitałaś:
https://www.babyboom.pl/forum/przedstawiam-sie-f122/powitanie-32004/#post4323220
Ale to,że nikt Tobie nie odpisał nie oznacza niczego złego.Czasem forumki nie mają czasu na powitalny wątek ;-)
Ale każda forumka jest mile widziana.

Tutaj dziewczyny miło Cię powitały:
https://www.babyboom.pl/forum/kwiecien-2010-f301/kwietniowki-2010-a-29033/#post4407453
A suwaczek?
Wklejasz go prawidłowo?
Wchodzisz w ustawienia? a później w edytuj sygnaturę?tam wklejasz link.
Jeśli coś nie jest ok napisz mi na priva!!
Witam i zapraszam na BB bo to jest coś czego chcemy,co nie?
 
Hej

Jak zaczniesz pisac na jakims watku ..i ktos na nim cos odpisze ...wtedy gdy wejdziesz w ustawienia(po lewej stonie u góry) beda watki w których bierzesz udział i w których ktos inny tez cos napisał...ja z tego korzystam ...dzieki temu wiem od razu gdzie mam poczytac

ja mam ten sam problem.. i wchodze w te ustawienia i mimo, ze dziewczyny mi odpisuja, to w tych ustawieniach jest napisane, ze brak postow:confused:
 
reklama
Do góry