reklama

Nie równe piersi.

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Dzp25, 18 Kwiecień 2016.

Koalka91
Najlepsza odpowiedź Koalka91, 18 Kwiecień 2016
U mnie lewa pierś jest dużo wieksza od prawej przez ciąża tak było i teraz w trakcie również. Wszysko zależy czy przed ciążą miałaś też taki defekt? Przejdź do pełnej odpowiedzi
 1. Dzp25

  Dzp25 Zaciekawiona BB

  Witam,trochę się nie pokoje. Jakiś czas temu zauważyłam duża różnice pomiędzy piersiami. Jedna jest ewidentnie dużo większa i ona mnie co jakiś czas delikatnie pobolewa. Niby guzka żadnego nie wyczuwam ale sama nie wiem czy prawidłowo sprawdzam. Wizyta dopiero 8 mają u ginekologa. Jestem 19 miesięczny po porodzie CC. Nie karmilam piersią.
   
 2. Najlepsza odpowiedź:
  Post #13933737 by Koalka91, 18 Kwiecień 2016
 3. LILITH

  LILITH Moderatorka

  A jak było przed ciążą?
  Moje piersi straciły na wyglądzie po pierwszej ciąży i asymetria się powiększyła. Po następnej ciazy jeszcze bardziej i teraz, mimo iż na obecną ciaze są ładnie wypełnione i większe różnice mocno widać. Z tym, ze u mnie z A rosły do E.
   
 4. reklama
 5. Koalka91

  Koalka91 Fanka BB :)

  Głosów: 1
  U mnie lewa pierś jest dużo wieksza od prawej przez ciąża tak było i teraz w trakcie również. Wszysko zależy czy przed ciążą miałaś też taki defekt?
   
  Koalka91, 18 Kwiecień 2016 Najlepsza odpowiedź
  #3
 6. rozmaryn

  rozmaryn 1+1+1+1 :)

  Głosów: 1
  Ją nigdy nie zwracała uwagi na asymetrię bo przed porodem jej nie było ale jak w ciąży przeszłam z B na C to zaczęła być widoczna różnica. Jestem prawie 6 lat po porodzie a asymetria została zwłaszcza w 2fazie cylku jak piersi są pełniejsze. Jak się niepokoić to zapytaj o to ginekologa na najbliższej wizycie ale mi się wydaje że nie ma co panikować jak żadne guzki nie są wyczuwalne.
   
 7. Dzp25

  Dzp25 Zaciekawiona BB


  No właśnie przed ciążą nie zauważyłam tego. Wydaje mi się że były ok.
   
 8. Dzp25

  Dzp25 Zaciekawiona BB


  Dzięki dziewczyny! Troszkę mnie uspokoilyscie. Już tak się nie będę stresowac do wizyty ;)
   

Poleć forum