reklama

Nie równe piersi.

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Dzp25, 18 Kwiecień 2016.

Koalka91
Najlepsza odpowiedź Koalka91, 18 Kwiecień 2016
U mnie lewa pierś jest dużo wieksza od prawej przez ciąża tak było i teraz w trakcie również. Wszysko zależy czy przed ciążą miałaś też taki defekt? Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. Dzp25

Dzp25 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam,trochę się nie pokoje. Jakiś czas temu zauważyłam duża różnice pomiędzy piersiami. Jedna jest ewidentnie dużo większa i ona mnie co jakiś czas delikatnie pobolewa. Niby guzka żadnego nie wyczuwam ale sama nie wiem czy prawidłowo sprawdzam. Wizyta dopiero 8 mają u ginekologa. Jestem 19 miesięczny po porodzie CC. Nie karmilam piersią.

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #13933737 by Koalka91, 18 Kwiecień 2016
  3. LILITH

LILITH Moderatorka

Najlepsze odpowiedzi:
    3
    A jak było przed ciążą?
    Moje piersi straciły na wyglądzie po pierwszej ciąży i asymetria się powiększyła. Po następnej ciazy jeszcze bardziej i teraz, mimo iż na obecną ciaze są ładnie wypełnione i większe różnice mocno widać. Z tym, ze u mnie z A rosły do E.

4. reklama
  5. Koalka91

Koalka91 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Głosów: 1
    U mnie lewa pierś jest dużo wieksza od prawej przez ciąża tak było i teraz w trakcie również. Wszysko zależy czy przed ciążą miałaś też taki defekt?

Koalka91, 18 Kwiecień 2016 Najlepsza odpowiedź
  6. rozmaryn

rozmaryn 1+1+1+1 :)

Najlepsze odpowiedzi:
    3
    Głosów: 1
    Ją nigdy nie zwracała uwagi na asymetrię bo przed porodem jej nie było ale jak w ciąży przeszłam z B na C to zaczęła być widoczna różnica. Jestem prawie 6 lat po porodzie a asymetria została zwłaszcza w 2fazie cylku jak piersi są pełniejsze. Jak się niepokoić to zapytaj o to ginekologa na najbliższej wizycie ale mi się wydaje że nie ma co panikować jak żadne guzki nie są wyczuwalne.

7. Dzp25

Dzp25 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0

No właśnie przed ciążą nie zauważyłam tego. Wydaje mi się że były ok.

8. Dzp25

Dzp25 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0

Dzięki dziewczyny! Troszkę mnie uspokoilyscie. Już tak się nie będę stresowac do wizyty ;)

Poleć forum