reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie równe piersi.

Dołączył(a)
7 Kwiecień 2016
Postów
11
Witam,trochę się nie pokoje. Jakiś czas temu zauważyłam duża różnice pomiędzy piersiami. Jedna jest ewidentnie dużo większa i ona mnie co jakiś czas delikatnie pobolewa. Niby guzka żadnego nie wyczuwam ale sama nie wiem czy prawidłowo sprawdzam. Wizyta dopiero 8 mają u ginekologa. Jestem 19 miesięczny po porodzie CC. Nie karmilam piersią.
 
reklama
Rozwiązanie
Ją nigdy nie zwracała uwagi na asymetrię bo przed porodem jej nie było ale jak w ciąży przeszłam z B na C to zaczęła być widoczna różnica. Jestem prawie 6 lat po porodzie a asymetria została zwłaszcza w 2fazie cylku jak piersi są pełniejsze. Jak się niepokoić to zapytaj o to ginekologa na najbliższej wizycie ale mi się wydaje że nie ma co panikować jak żadne guzki nie są wyczuwalne.


Dzięki dziewczyny! Troszkę mnie uspokoilyscie. Już tak się nie będę stresowac do wizyty ;)
A jak było przed ciążą?
Moje piersi straciły na wyglądzie po pierwszej ciąży i asymetria się powiększyła. Po następnej ciazy jeszcze bardziej i teraz, mimo iż na obecną ciaze są ładnie wypełnione i większe różnice mocno widać. Z tym, ze u mnie z A rosły do E.
 
Ją nigdy nie zwracała uwagi na asymetrię bo przed porodem jej nie było ale jak w ciąży przeszłam z B na C to zaczęła być widoczna różnica. Jestem prawie 6 lat po porodzie a asymetria została zwłaszcza w 2fazie cylku jak piersi są pełniejsze. Jak się niepokoić to zapytaj o to ginekologa na najbliższej wizycie ale mi się wydaje że nie ma co panikować jak żadne guzki nie są wyczuwalne.
 
Ją nigdy nie zwracała uwagi na asymetrię bo przed porodem jej nie było ale jak w ciąży przeszłam z B na C to zaczęła być widoczna różnica. Jestem prawie 6 lat po porodzie a asymetria została zwłaszcza w 2fazie cylku jak piersi są pełniejsze. Jak się niepokoić to zapytaj o to ginekologa na najbliższej wizycie ale mi się wydaje że nie ma co panikować jak żadne guzki nie są wyczuwalne.


Dzięki dziewczyny! Troszkę mnie uspokoilyscie. Już tak się nie będę stresowac do wizyty ;)
 
Rozwiązanie
Do góry